هتل سنترا ماریس جمتین پاتایا

پاتایا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سنترا ماریس جمتین در فاصله پیاده ی 5 دقیقه ای ساحل است. هتل سنترا ماریس جمتین واقع در جنوب جمتین دارای استخر دریاچه-مانند با ویژگی آبشار، باغ های گرمسیری و یک کلوب کودکان با تم هابیت می باشد. دارای انواع اقامت، با دسترسی رایگان اینترنت بی سیم و مبلمان چوب روشن است.

اتاق ها و سوئیت های هتل دارای منظره ی باغ و یا استخر و دارای سیستم تهویه هوا و تلویزیون می باشد. امکانات شامل سیستم کنترل، مینی بار و خدمات چای و قهوه می شود. بعضی واحد ها دارای بخش نشیمن و بالکن مبله می باشند. سرویس بهداشتی دارای دوش و لوازم ضروری بهداشتی است.

خدمات هتل شامل استخر، اسپا و مرکز تناسب اندام می باشد. برای کوکان استخر کودکان به همراه اسلاید آبی و بخش سرگرمی بازی های ویدیویی موجود است. دیگر امکانات شامل، سرویس لباسشویی، نظافت اتاق روزانه و پارکینگ رایگان است.

در رستوران های هتل مهمان ها می توانند غذاهای تایلندی و بین المللی و تنوعی از نوشیدنی ها را میل کنند. نوشیدنی ها را در استخر نیز می توانید سفارش دهید.

هتل سنترا ماریس جمتین با ماشین در فاصله ی کمتر از 30 دقیقه ای از جاذبه های پاتایا از جمله مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا و کلوب شبانه ی خیابان واکینگ استریت می باشد. 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved