هتل سنتارا نوا اند اسپا پاتایا

پاتایا - سنترال پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سنترا نوا (Centara Nova Hotel & Spa): این هتل در مرکز شهر پاتایا واقع شده است و به اندازه 9 دقیقه پیاده روی با ساحل و 15 دقیقه پیاده روی با ساحل پاتایا فاصله دارد. هتل سنترا نوا دارای یک استخر روباز و رستوران می باشد و خدمات نظافت اتاق ها و پذیرش به صورت 24 ساعته در این هتل انجام می گیرد.

اتاق با منظره استخر یا شهر دارای امکاناتی نظیر تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، گاو صندوق، چای ساز، مینی بار، یخچال و حمام اختصاصی با دوش می باشد.

هتل سنترا نوا 5 دقیقه به طور پیاده با رستوران ها و کافی شاپ ها و مراکز تفریحی و همچنین 5 دقیقه با ماشین با ساحل Central Festival Pattaya فاصله دارد.

مهمانان هتل می توانند در سالن بدنسازی هتل ورزش کنند یا در سونا به استراحت بپردازند. صرافی، انبار جامه دان و خشکشویی هتل به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مهمانان می باشند.

رستوران Glow هتل در طول تمام شب و روز به سرو غذاهای آسیایی و بین المللی در فضای بسته و باز هتل می پردازد. انواع نوشیدنی در 2 کافی شاپ هتل به نام های M و Lido Pool قابل سفارش است. این هتل در یکی از تراز اول ترین مکان های پاتایا (Pattaya) می باشد و مسافرین در مقایسه با دیگر هتل های این محله و مبلغ پرداختی از انتخاب خود راضی تر بوده اند.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

One-Bedroom Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved