هتل سنتارا گرند میراژ پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سنتارا گرند میراژ پاتایا (Centara Grand Mirage Beach Resort): این هتل به اندازه 2 دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. هتل دارای پارک آبی ساحلی با دسترسی مستقیم به ساحل می باشد. از دیگر ویژگی های هتل می توان به منظره اقیانوس، سالن تناسب اندام و 8 رستوران و کافه اشاره کرد.

هتل سنتارا گرند میراژ در طول سواحل ونگ (Wong Amat) و ناکلوا (Naklua) و در فاصله 3 کیلومتری ایستگاه متروی پاتایا واقع شده است. هتل دارای پارکینگ رایگان می باشد و تا فرودگاه بین المللی پاتایا (Suvarnabhumi) 2 ساعت با ماشین فاصله دارد.

اتاق های هتل با منظره بی نظیر اقیانوس از داخل بالکن اختصاصی، طراحی مدرن به سبک تایلندی، اتاق نشیمن، تلویزیون صفحه تخت و حمام با دوش یک اقامت راحت و دلچسب را برای شما فراهم می کند.   

میهمانان هتل انتخاب های زیادی از فعالیت های تفریحی مانند استخر روباز، زمین تنیس و سالن آبگرم درجه یک دارند. از دیگر فعالیت های تفریحی هتل می توان به غواصی و صخره نوردی اشاره کرد.

شما می توانید روز خود را با صبحانه دلپذیر رستوران اسیس (Oasis) به صورت بوفه شروع کنید. دیگر گزینه های غذاخوری هتل شامل رستوران کنار ساحلی فلیم (Flames) و گینگر اند لایم (Ginger & Lime) می باشد که غذاهای آسیایی سرو می کند.

هتل سنتارا گرند میراژ در یکی از بهترین مکانهای پاتایای شمالی واقع شده است.

مرکز آبگرم سنوری هتل سنتارا گرند میراژ پاتایا

میهمانان می توانند آرامشی بی نظیر را در این مرکز آبگرم تجربه کنند. این مرکز آبگرم به عنوان بهترین آبگرم منطقه خود برگزیده شده است. مرکز ابگرم سنوری بسیار ساکت و آرامش بخش بوده و دارای اتاق هایی برای افراد مجرد و زوج ها می باشد. این مرکز ابگرم دارای دوش و استخر هایی با اب گرم و سرد، سونا، اتاق بخار، یوگا واتاق مدیتیشن می باشد. برای زوج هایی که به این مرکز آبگرم مراجعه می کنند برنامه ریزی های جداگانه ای آماده شده است.

رستوران های هتل سنتارا گرند میراژ پاتایا

رستوران اُسیس OASIS، غذا های بین المللی را به صورت سلف سرویس سرو کرده و شبانه روزی  آماده سرویس دهی به میهمانان می باشد. این رستوران دارای دو فضا سرپوشیده و باز است که فضا سرپوشیده با کاشی های گرانیت و دیوار های چوبی آجری بوده و فضا باز در تراس و روبه رو جنگل می باشد.

رستوران آکوا ACQUA، دارای چشم اندازی زیبا از ساحل و پارک آبی بوده و غذاهای ایتالیایی را سرو می کند. منو غذا برای گیاهخواران نیز در این رستوران وجود دارد. این رستوران دارای اتاق های خصوصی نیز می باشد.

رستوران فلِیم FLAMES، با چشم انداز اقیانوس و غذا های باربکیو ای بی نظیرش می تواند انتخاب مناسبی برای میهمانان باشد. غذا های گوشتی و دریایی سنتی با مواد اولیه این رستوران محبوب میهمانان شده است. این رستوران دارای اتاق های 10 نفره خصوصی می باشد.

رستوران گیگر و لایم GINGER & LIME، دارای دو فضا سرپوشیده و باز با چشم انداز اقیانوس بوده و غذا های تایلندی و آسیایی را به صورت سلف سرویس، سرو می کند.میهمانان تجربه نفس گیری را در این رستوران خواهند داشت. این رستوران همچنین دارای دو اتاق خصوصی نیز می باشد.

کافه کوست بیچ بیسترو  BISTRO COAST BEACH، دو فضا سرپوشیده و باز دارد که میهمانان می توانند صبح تا شب را در این مکان سپری نمایند. این کافه در نزدیکی ساحل پاتایا واقع شده است. میهمانان می توانند بعد از صرف غذا در این رستوران ها در ساحل آفتاب بگیرند. منو این غذا بسیار گزیده بوده و غذا های بین المللی، غذا های دریایی و کبابی نیز سرو می کند

رستوران این روم داینینگ IN-ROOM DINING، غذا های بین المللی و تایلندی را به صورت  شبانه روزی سرو می کند. 

رستوران ویو WAVES ، در کنار استخر واقع شده و نوشیدنی های متنوع سرو می نماید.

امکانات محبوب هتل:

اینترنت رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، استخر روباز ، سالن تناسب اندام ، پارکینگ رایگان

checkin
ساعت ورود به اتاق: 15:00 تحویل اتاق: 08:00
map
نام اتاق

Deluxe Ocean Facing

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved