هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت سامویی

ساموئی
centara grand beach resort samui
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت سامویی Centara Grand Beach Resort Samui، در چاونگ کو ساموئی واقع شده است، از امکانات هتل می توان به 9 رستوران، مرکز آبگرم و استخر روباز اشاره کرد.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی ساموئی و معبد کشتی ساموئی 20 دقیقه و تا آبشار ناموانگ 10 کیلومتر فاصله دارد.

از سرگرمی های هتل می توان به مرکز تناسب اندام، زمین تنیس، مساعدت های توری و سونا اشاره نمود. یک مرکز غواصی در ساحل چاونگ تجهیزات ورزشی را برای میهمانان ارائه می دهد.

در رستوران های هتل غذا های ژاپنی، تایلندی، غربی، برزیلی و بین المللی در فضایی مدرن برای میهمانان سرو می شود. میهمانان می توانند از نوشیدنی های مختلف در کافه با موسیقی زنده و سرگرمی های مختلف که کافه های هتل ارائه می دهند لذت ببرند.

مرکز آبگرم هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت سامویی

در این مرکز آبگرم لوکس انواع روش های درمانی و ماساژ های متنوع برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان حس آرامش بی نظیری به دور از تنش های روزانه را در این مرکز آبگرم تجربه خواهند نمود.

اتاق جلسه هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت سامویی

در اتاق جلسه این هتل انواع تجهیزات صوتی و تصویری برای برگزاری جلسات حرفه ای در اختیار میهمانان قرار می گیرد. این اتاق جلسه 240 متر مربعی گنجایش 200 نفر را دارد.

رستوران های هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت سامویی

رستوران پالم گرو PALM GROVE

این رستوران در فضایی مدرن غذا های آسیایی، تایلندی، دریایی و گیاهی برای گیاه خواران را  سرو می کند.

کافه کوست بیچ اند بیسترو   BISTRO & COAST BEACH

در این کافه رستوران غذا های دریایی، پیتزا های خوش طعم و محلی همراه با نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می شود. میهمانان می توانند زمان مفرحی را در این کافه سپری کرده و از چشم انداز زیبای ساحل لذت ببرند.

کافه پیکولو PICCOLO

در کافه پیکولو نوشیدنی های سرد و گرم برای میهمانان سرو می شود، میهمانان می توانند زمان پر از آرامشی را در این کافه تجربه نمایند.

از دیگر رستوران ها و کافه های هتل می توان به زیکوز (ZICO'S)، ایزالاندر(ISLANDER )، دیپ اند سیپ (DIP & SIP )، زینگ (ZING)، پرایوت داینینگ اکسپرینس (PRIVATE DINING EXPERIENCE)، این روم داینینگ (IN-ROOM DINING) اشاره نمود که انواع غذا های بین المللی، محلی، دریایی و کبابی را همراه با نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می کنند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا      ساحل      اینترنت بی سیم رایگان     مرکز تناسب اندام     رستوران     پارکینگ رایگان    کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های ساموئی

 
© 2018 , All Right Reserved