هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت اند ویلاز کرابی

کرابی
centara grand beach resort and villas krabi
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت اند ویلاز کرابی Centara Grand Beach Resort & Villas Krabi ، در پائی پلانگ بی واقع شده است. این هتل دارای 2 استخر روباز، مرکز آبگرم، بالکن خصوصی برای اتاق ها و همراه باغ با چشم انداز زیبا از اقیانوس می باشد.

هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت اند ویلاز دارای سرویس رفت و آمد قایقرانی رایگان به ساحل نپاپاراتاهرا است. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه می باشد. سرویس رفت و آمد فرودگاهی با هزینه اضافی برای میهمانان فراهم شده است.

اتاق های هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت با مبلمان مدرن طراحی شده و مجهز به اتاق نشیمن، تلویزیون های کابلی، مینی بار و در بعضی از اتاق ها حمام اسپا روباز می باشند.

از سرگرمی های هتل می توان به ورزش های آبی، مرکز تناسب اندام، فروشگاه برای خرید سوغاتی، باشگاه کودکان و مساعدت های توری اشاره کرد.

انواع غذا های بین المللی و محلی تایلندی در رستوران های هتل سرو می شود. میهمانان می توانند در کافه هتل نوشیدنی های مخصوص و میان و عده های خوش طعم میل نمایند.

مرکز آبگرم هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت اند ویلاز کرابی

در این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل ماساژ های متفاوت  روش های درمانی متنوع را برای میهمانان ارائه می دهد. میهمانان با مراجعه به این مرکز آبگرم آرامش گرفته و از لحاظ روح، جسم و ذهن به آرامش و تعادل خواهند رسید.

رستوران های هتل سنتارا گرند بیچ ریزورت اند ویلاز کرابی

رستوران  لوتاس کورت LOTUS COURT RESTAURANT

طبیعت گرمسیری زیبا این رستوران را احاطه کرده و در فضایی روباز صبحانه های خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نماید. لوتاس هرسه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام را با منو گسترده خود از انواع غذا ها برای میهمانان سرو می نماید.

رستوران سوان بوا SUAN BUA RESTAURANT

میهمانان می توانند غذا های تایلندی خوش طعمی را در این رستوران که با باغ احاطه شده است میل نمایند. در این رستوران غذا های دریایی نیز برای میهمانان سرو می شود.

کافه آن د راکز  ON THE ROCKS

در این کافه غذا های دریایی، گوشتی و نوشیدنی های مخصوص سرو می شود. میهمانان می توانند از چشم انداز زیبایی که این کافه به رخ می کشد لذت برده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

از دیگر رستوران ها و کافه های هتل می توان به رستوران هاگی (HAGI RESTAURANT)،  کافه دیپ بلو اند لانگ (DEEP BLU & LOUNGE )، رستوران پرایوت سانست داینینگ (PRIVATE SUNSET DINING ) و این روم داینینگ (IN-ROOM DINING) اشاره کرد که انواع غذا های تایلندی، بین المللی و نوشیدنی های متنوع را برای میهمانان سرو می نمایند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز   ساحل    سرویس رفت و آمد رایگان   مرکز تناسب اندام    کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کرابی

 
© 2018 , All Right Reserved