هتل بیبلوس دبی

دبی
byblos hotel dubai
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل بیبلوس دبی (Byblos Hotel Dubai)، با چشم انداز حیرت انگیز از شهر و سرو نوشیدنی های محلی پذیرای میهمانان می باشد. از امکانات این هتل می توان به استخر روباز و کافه تراس دار اشاره کرد. فاصله این هتل تا ایستگاه مترو دبی اینترنت 5 دقیقه (پیاده) می باشد.

تمامی اتاق ها  دارای پنجره های سراسری با پرده های ضخیم می باشند. میز کار، اتاق پرو لباس و صندلی های راحتی جز دیگر امکانات هتل محسوب می شوند.

هتل بیبلوس دارای 6 رستوران و کافه است. رستوران کره ای کانگ غذا های کره ای و خوش طعمی را برای میهمانان سرو می کند. میهمانان می توانند در کافه انگلیسی کرون اند لیون (Crown & Lion) غذا های انگلیسی خوش طعمی میل کنند.

هتل بیبلوس کم تر از 3 کیلومتر از شهر اینترنت دبی فاصله دارد.

 

رستوران های هتل بیبلوس

رستوران آل دنت Al Dente Restaurant

با طراحی بسیار شیک غذا های ایتالیایی را برای میهمانان سرو می کند. غذا های این رستوران با مواد اولیه تازه و طعم عالی ارائه می شود.

کافی شاپ مورجان Murjan Coffee Shop

کافی شاپ مورجان در طبقه اول واقع شده و طراحی زیبایی از نقاشی ها را در دکور خود دارد. این کافی شاپ به عنوان رستوران اصلی هتل شناخته می شود. مورجان صبحانه، نهار و شام را به صورت سلف سرویس و یا منو برای میهمانان ارائه می کند.

کافه کرون اند لیون انگلیسی Crown & Lion English

دارای 8 صفحه LCD می باشد که تماشای برنامه های ورزش را برای میهمانان مقدور می سازد، این کافه دارای سرگرمی های متنوعی بوده و نوشیدنی های مخصوصی برای میهمانان سرو می کند. میهمانان می توانند زمان مفرحی را در این کافه سپری نمایند.

رستوران کره ای کانگ Kung Korean Restaurant

دارای 8 اتاق کارائوکه ای بوده و غذا های کره ای خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نماید.

رستوران دک The Deck

این رستوران در پشت بام هتل واقع شده و به شکل عرشه می باشد که با مبلمان راحت طراحی شده است. در این رستوران انواع نوشیدنی های مخصوص سرو می شود. میهمانان می توانند در این کافه قهوه ترک نیز میل کنند.

کافه کامیلین Chameleon Club Dubai

در قلب هتل واقع شده و دارای رقص نور فوق العاده ای می باشد. میهمانان می توانند اوقات خوشی در این کافه داشته باشند.

 

امکانات محبوب هتل

سرویس رفت و آمد فرودگاهی / اینترنت بی سیم رایگان / استخر شنا / اتاق های خانوادگی / پارکینگ رایگان / مرکز تناسب اندام / کافه   

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved