هتل بویوک شاهینلر استانبول

استانبول
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل بویوک شاهینلر استانبول (Hotel Buyuk Sahinler)، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی از مسجد لاله لی واقع شده است. این هتل 4 ستاره مجهز به اتاق هایی بزرگ با خدمات اتاق 24 ساعته می باشد. یک سونا و یک رستوران سلف سرویس که غذا های سنتی و بین المللی سرو می کند نیز در هتل بیوک سهینلر قرار گرفته اند.

اتاق های هتل شامل اینترنت بی سیم رایگان، سیستم تهویه هوا ی مطبوع و سرویس بهداشتی مدرن به همراه وان و دوش هستند.

این هتل دارا ی یک سالن صبحانه است که هر روز صبحانه ی سلف سرویس ارائه می دهد. می توانید در رستوران بزرگ هتل نهار و شام میل کرده یا در کافه تریا ی مدرن هتل قهوه بنوشید. همه روزه از ساعت 17:00 الی 18:00 قهوه ی رایگان سرو می شود.

پرسنل کانتر پذیرش 24 ساعته ی هتل بیوک سهینلر می توانند خدمات لباسشویی و اتو کشی را برای شما ترتیب بدهند. همچنین یک پزشک و یک فروشگاه کادو نیز در مجموعه موجود هستند.

مهمانان می توانند سوغاتی های خود را از بازار بزرگ، که در فاصله ی 7 دقیقه پیاده روی از هتل بیوک سهینلر قرار دارد، خریداری کنند. ایستگاه مترو ی آکسارای در 700 متری هتل واقع شده و دسترسی آسان به کاخ توپکاپی و ایا صوفیه را ممکن می سازد.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند، مکان مناسبی است.

هتل بویوک شاهینلر در نزدیکی فرودگاه، دریا، ایستگاه راه آهن و بزرگراه قرار دارد و به همین دلیل موقعیت مکانی ایده آلی برای مهمانانش ایجاد کرده است.

 

خدمات و تسهیلات هتل بیوک سهینلر استانبول

صبحانه ی سلف سرویس رایگان، کانتر پذیرش 24 ساعته، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، سرویس های راهنما، فروشگاه کادو، دکه ی روزنامه فروشی، گهواره ی رایگان، تختخواب تاشو/اضافه، لوازم بهداشتی رایگان، لوازم لباسشویی، خدمات اتاق 24 ساعته، بخش اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، مینی بار، سشوار، صندوق داخل اتاق، فکس و تلفن.

 

غذا خوری در هتل بویوک شاهینلر  استانبول

تراس رستوران هتل بیوک سهینلر مشرف به تنگه ی بسفر و جزایر معروف پرنسس است. رستوران هتل صبحانه ی سلف سرویس و سرویس سفارشی برای نهار و شام ارائه می دهد. در این رستوران غذا های لذیذ ترکی در چشم اندازی از تنگه ی بسفر سرو می شوند. خدمات اتاق 24 ساعته نیز برای مهمانانی که مایل به صرف غذا ی خود در اتاق هستند موجود است.

 

تعداد اتاق ها: 132

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / اتاق های خانوادگی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / خدمات اتاق

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Economy Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Double Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Classic Family Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های استانبول

 
© 2018 , All Right Reserved