هتل بن مجید آکاسیا ابوظبی

ابوظبی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل بن مجید آکاسیا ابوظبی Bin Majid Acacia، 10 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل در منطقه آزاد رأس‌الخیمه قرار دارد.  از امکانات تفریحی هتل بن مجید می توان به استخر روباز و اینترنت بی سیم رایگان در تمام نقاط هتل اشاره کرد. هتل بن مجید آکاسی ابوظبی دسترسی اسان به مرکز ابگرم  اُ – زون و مرکز تناسب اندام اکسیژن دسترسی دارد.

تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا و مبلمان مدرن بوده و در بعضی از اتاق ها، اتاق نشیمن بزرگ وجود دارد.

رستوران ال نخلا در نزدیکی استخر واقع شده است که میهمانان می توانند در این رستوران نهار و شام میل نمایند. کافه فلامینگو نیز انواع نوشیدنی ها و سیگار ارائه می دهد و تا پاسی از شب به روی میهمانان باز می باشد. میهمانان می توانند از قهوه های بی نظیر کافه موجود در طبقه همکف نیز لذت ببرند.

مرکز ابگرم  اُ – زون انواع روش های درمانی و فیشال ها را برای میهمانان ارائه می نماید. حمام  و انواع ماساژ ها نیز جز خدمات این مرکز آبگرم می باشد. مرکز تناسب اندام مجهز هتل بن مجید آکاسیا دارای امکاناتی از قبیل دستگاه قلبی و دستگاه های ورزشی می باشد.

فاصله این هتل تا دبی 40 دقیقه و تا ساحل چند دقیقه می باشد. میهمانان می توانند به کوهنوردی در کوه های اطراف این هتل بروند.

مرکز آبگرم (اُ – زون) هتل بن مجید آکاسیا

این مرکز آبگرم دارای حمام های ترکی، جکوزی، سونا، سالن ماساژ و سالن های زیبایی پیشرفته که جز بهترین ها است، در رأس‌الخیمه می باشند.

مرکز تناسب اندام اکسیژن

مرکز تناسب اندام این هتل دارای تجهیزاتی از قبیل دستگاه های ورزشی و دستگاه قلبی عروقی می باشد. میهمانان می توانند زمان خوبی را در این مرکز تناسب اندام داشته باشند.

رستوران های هتل بن مجید آکاسیا

کافه گاردن GARDEN BREW CAFÉ

مکانی فوق العاده برای قرار های ملاقات متفاوت با محیطی باغ مانند و چشم اندازی از استخر شنا می باشد. میهمانان می توانند زمان خوبی را در این هتل سپری نمایند.

کافه تایدس  CAFÉ TIDES POOL 

میهمانان می توانند اسنک های خوش طعم و نوشیدنی های متنوعی را در این کافه که در تراس نزدیکی استخر واقع شده سرو می شود را میل نمایند.

کافه لابی فلامینگو  CAFÉ FLAMINGO LOBBY

فلامینگو دارای محیطی گرم برای قرار های متفاوت مناسب بوده و غذا ها و نوشیدنی های متنوعی را سرو می کند. در این کافه صفحه بزرگ تلویزیونی وجود دارد که میهمانان می توانند به تماشا برنامه های ورزشی بپردازند.

کافه شبانه آساسیا ACACIA

میهمانان می توانند نوشیدنی های متنوعی در این کافه 24 ساعته میل کرده و زمان خوبی را سپری نمایند.

رستوران آل نخلا  AL NAKHLA RESTAURANT

در این رستوران 24 ساعته غذا های بین المللی خوش طعمی برای میهمانان سرو می شود. همچنین در آل نخلا صبحانه به صورت سلف سرویس برای میهمانان ارائه می شود.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان    اتاق های خانوادگی   پارکینگ رایگان    مرکز سلامتی و آبگرم   رستوران  کافه    سرویس دهی خوب و سریع هنگام ورود و خروج مسافران  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های ابوظبی

 
© 2018 , All Right Reserved