هتل آوانتگارد لونت استانبول

استانبول
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آوانتگارد لوانت استانبول (Avantgarde Levent Hotel)، با ایستگاه مترو گایریتپه (Gayrettepe) به اندازه ی  5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. هتل دارای استخر روباز، مرکز تناسب اندام و مرکز آبگرم می باشد.

همه اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان می باشند.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون LCD ، ملافه های لوکس و حمام آبگرم، شست و شو و خشک شویی روزانه، و همچنین روزنامه های روزانه می باشند.

هر صبح هتل آوانتگارد لوانت منو گسترده ای برای صبحانه ارائه می دهد. این هتل یک کافه و دو رستوران که غذا های بین المللی و مدیترانه ای را سرو می نمایند را در خود جای داده است.

مرکز آبگرم، مرکز تناسب اندام، پیلاتس، و استخر سر پوشیده جز امکانات دیگر این هتل می باشند. میهمانان می توانند از ماساژ ها، سونا و حمام ترکی که در این هتل ارائه می شود لذت ببرند.

هتل آوانتگارد لوانت استانبول در مرکز زینجیرلی کویو لوانت (Zincirlikuyu- Levent) واقع شده است که جز مناطق تجاری استانبول شناخته می شود. این هتل تا فروشگاه مترو سیتی 5 دقیقه (پیاده)، تا ایستگاه مترو300 متر ، تا فرودگاه بین المللی آتاتورک 25 دقیقه، تا فرودگاه صابیحا گکچن (Sabiha Gokcen) و  زرلو سنتر (Zorlu Center) چند قدم فاصله دارد.

 

اتاق های جلسه هتل آوانتگارد لوانت استانبول

این هتل بوتیک دارای اتاق های جلسات متعددی می باشد که همین امر این هتل را به یکی از بهترین مقاصد  برگزاری جلسات تبدیل کرده است. سالن بالروم (GRANDIOSO BALLROOM)، اتاق جلسه ریتمو (RITMO TOPLANTI ODASI)، اتاق جلسه ویوو (VIVO MEETING ROOM)، اتاق جلسه تیمپو (TIEMPO MEETING ROOM)، اتاق جلسه پولسو (PULSO MEETING ROOM) جز سالن جلسات این هتل می باشند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند.

 

رستوران های هتل آوانتگارد لوانت استانبول

رستوران بوفه THE BUFFET RESTAURANT

همان طور که از اسم رستوران مشخص است در این رستوران منو گسترده ای از صبحانه های متفاوت وجود دارد که به صورت سلف سرویس از 7 صبح تا 10/30 صبح سرو می شود. همچنین در این رستوارن نهار و شام سرو می شود.

کافه و رستوران آیس ACE RESTAURANT & LOUNGE

رستوران آیس در ورودی هتل واقع شده و غذا های محلی و بین المللی را در فضایی مدرن برای میهمانان سرو می نمایند. در این رستوران منو گسترده ای از نان ها و پاستا های مختلف وجود دارد که با مواد اولیه تازه پخت می شوند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / مرکز آبگرم و تناسب اندام / پارکینگ رایگان / اتاق های خانوادگی / استخر سر پوشیده / کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های استانبول

 
© 2018 , All Right Reserved