هتل آوانی دیره دبی

دبی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آوانی دیره دبی (AVANI Deira Dubai Hotel) در اصلی ترین و متنوع ترین بخش فرهنگی دبی واقع شده و در منطقه تجاری مرکزی دبی قرار گرفته است. فقط ده دقیقه و چهار کیلومتر از فرودگاه بین المللی دبی و بازار معروف طلا و بازار ادویه ، فاصله دارد. ایستگاه مترو ابوبکر با دسترسی آسان در جلوی درب ورودی واقع شده است. این هتل یک مکان مناسب برای مهمانانی که قصد گشت و گذار در خیابان های پر جنب و جوش دیره و منطقه تاریخی نهر دبی (مجهز به تاکسی های آبی محلی "ابرا") را دارند، خواهد بود. مهمانان می توانند در سراسر ملک از اینترنت رایگان لذت ببرند.

اتاق های هتل آوانی دیرا ، مجهز به نورگیر طبیعی در روز ، لوازم مدرن مانند تلوزیون های صفحه تخت، آیپاد داکت و گاوصندوق می باشند، همچنین امکانات چای یا قهوه را هم شامل می شوند. سوییت ها شامل اتاق نشیمن با دسترسی آسان به سالن اجرایی و سیستم حمل و نقل فرودگاهی هستند.

رستوران ها همه روزه به صورت بوفه صبحانه سرو می کند. مهمان ها می توانند در رستوران سپکتیتورز (Spectators) غذا میل فرمایند.

مهمانان به ورزشگاه مدرن آوانی و استخر شنای روی بام دسترسی دارند.

این هتل در منطقه پر تکاپو دیره در دبی واقع شده است. تا فرودگاه بین المللی دبی ، نهر دبی و بازار ، با ماشین ده دقیقه فاصله است و تا مرکز تجارت جهانی دبی و مرکز خرید دبی نیز با ماشین بیست دقیقه فاصله است. همچنین سایر جاذبه های گردشگری مانند مسجد بزرگ و موزه دبی نیز به راحتی قابل دسترسی می باشند.

هتل آوانی دیره برای مهمانان سرویس حمل و نقلی به مراکز خرید اوتلت، الغریر، دیره سنتر و میردیف سنتر ارائه می کند.

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Avani Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved