هتل آسیا پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آسیا پاتایا Asia Pattaya Hotel، دو دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل در صخره ای میان باغ های استوایی قرار دارد. هتل آسیا پاتایا چشم اندازی زیبا از خلیج تایلند داشته و دارای ساحل و زمین گلف خصوصی می باشد. هتل آسیا همچنین دارای زمین تنیس و استخر روباز می باشد.

اتاق ها و سوئیت های این مجموعه دارای کف پوش چوبی با چشم اندازی از دریا یا باغ می باشد. هر یک از اتاق های بزرگ امکاناتی نظیر تویزیون با کانال های متنوع، مینی بار و نشیمن دارند. حمام های این اتاق ها دارای آب گرم و سرد به طور شبانه روزی می باشد.

غرفه هایی برای سرو غذا های دریایی (با مواد اولیه تازه) در این مکان وجود دارد. کافی شاپ موراکوت (Morakot) در وسط استخربه صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد، غذا های بین المللی و نوشیدنی نیز در این مکان سرو می شود.

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام به ورزش کردن بپردازند. برنامه های مفرح نیز در این هتل برگزار می شود که میهمانان می توانند از این برنامه ها لذت ببرند.

هتل آسیا پاتایا در فاصله 3 کیلومتری از مرکز شهر و 2 کیلومتری بالی های پیر (Bali Hai Pier) قرار دارد. پارکینگ رایگان نیز در این محدوده در دسترس می باشد.

ساحلی دنج و آرام برای شنا همراه با غذا ها و نوشیدنی در این هتل برای میهمانان فراهم خواهد بود.

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان     استخر روباز     ساحل   پازکینگ رایگان   مرکز تناسب اندام    رستوران     کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

Superior Golf View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Sea View Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved