هتل اشلی هاب پاتونگ پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل اشلی هاب پاتونگ پوکت  Ashlee Hub Hotel Patong، 5 دقیقه (پیاده) تا ساحل فاصله دارد. این هتل در نزدیکی مراکز تفریحی و مراکز خرید واقع شده و چشم انداز زیبایی از دریای آندامن دارد. هتل اشلی هاب پوکت امکاناتی از قبیل اینترنت بی سیم رایگان و استخر شنا در پشت بام و کافه را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

هتل اشلی پوکت در قلب شهر پاتونگ واقع شده است که فقط 5 دقیقه ( پیاده) با ساحل پاتونگ، 10 دقیقه ( پیاده) به کافه های شبانه و خیابان بانگالا فاصله درد.

اتاق های این هتل با رنگ های گرم و متفاوت و کاشی های کف پوش طراحی شده اند. این اتاق ها دارای بالکن های شخصی بوده و تلویزیون های LCD ، جعبه سپرده امانات و مینی بار دارند.

میهمانان می توانند در مرکز آبگرم و استخر این هتل ریلکس کرده یا در مرکز تناسب اندام به ورزش کردن بپردازند. مساعدت های توری نیز در هتل برای میهمانان فراهم شده است.

رستوران میکس بیسترو (Mix Bistro) غذا های متفاوتی از قبیل غذا های محلی تایلندی، آسیایی و بین المللی را سرو می نماید. کافه های موجود در این هتل انواع اسنک ها و نوشیدنی ها را برای میهمانان خود سرو می کنند.

رستوران های هتل اشلی هاب پوکت

رستوران میکس بیسترو Mix Bistro

این رستوران در تمام طول روز غذا های محلی و بین المللی را برای میهمانان سرو می کند. طبقه پایینی این رستوران کافه می باشد که انواع نوشیدنی های را سرو می نماید.

ایر روفتاپ لانگ Lounge  Air Rooftop

کافه ایر روفتاپ در پشت بام هتل واقع شده و انواع اسنک ها و نوشیدنی ها را در لبه استخر سرو می نماید.

این روم داینینگ In-Room Dining

می توانید از طریق این رستوران غذا های محلی و بین المللی را سفارش دهید.

پشت بام هتل اشلی هاب پوکت

 پشت بام این هتل همچنین بستر 2 اتاق بخار و مرکز تناسب اندام  می باشد.

برای کسانی که ماجراجو هستند نیز پیاده روی جنگل،   قایقرانی، تیراندازی و یا حتی پریدن با طناب را هتل برای میهمانان خود فراهم می آورد.

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان    سرویس رفت و آمد های فرودگاهی    استخر روباز    مرکز تناسب اندام   رستوران    پارکینگ رایگان    کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Deluxe ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved