هتل آسنا کوش آداسی

کوش آداسی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آسنا کوش آداسی (Asena Hotel)، به اندازه ی 1 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد و در ساحل لیدیز بیچ (Ladies Beach) قرار گرفته است. این هتل 3 ستاره ی واقع بر سواحل دریا ی اژه، چشم اندازی خیره کننده از آبی فیروزه ای دریا ارائه می دهد. هتل آسنا شامل یک استخر روباز، یک رستوران ساحلی سفارشی و یک تراس با چشم انداز دریا می شود. دسترسی به اینترنت بی سیم در سراسر مجموعه ی هتل آسنا رایگان است.

اتاق های هتل آسنا با رنگ های گرم تزئین شده اند و فضایی آرامش بخش ایجاد کرده اند. تمامی اتاق ها شامل تهویه هوا ی مطبوع، بالکن خصوصی و تلویزیون می شوند. برخی از اتاق های هتل آسنا چشم اندازی زیبا از دریا ارائه می دهند. مهمانان می توانند از خدمات هتل بهره ببرند.

رستوران هتل آسنا غذا های لذیذ بین المللی و محلی را در تراس هتل به صورت سلف سرویس سرو می کند. کافه ی استخر کوکتل ها و نوشیدنی های گوارا ارائه می کند.

پارکینگ خصوصی رایگان موجود است. مرکز شهر کوش آداسی و رستوران ها و کافه های پر جنب و جوش آن در 3 کیلومتری و تفرجگاه ساحلی کوش آداسی در 4.5 کیلومتری هتل آسنا قرار گرفته اند. افسوس 22 کیلومتر و شهر سلجوک (Selcuk) و خانه ی مریم مقدس 23.5 کیلومتر با هتل فاصله دارند. فرودگاه عدنان مندرس ازمیر در 84 کیلومتری هتل آسنا واقع شده است.

 

تعداد اتاق ها: 103

محبوب ترین امکانات هتل:

ساحل / اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / استخر روباز / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / خدمات اتاق

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

Standard Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کوش آداسی

 
© 2018 , All Right Reserved