هتل آرمانی دبی

دبی
armani hotel dubai
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آرمانی دبی (Armani Hotel Dubai) ، با نمای مدرن که از جورجیو آرمانی الهام گرفته شده است. این هتل با در ورودی خصوصی و 11 طبقه جز آسمان‌ خراش‌های برتر دبی است. مرکز آبگرم لوکس و مدرن جز امکانات این هتل می‌باشند. هتل آرمانی دسترسی آسان به دبی مال را دارد.

تمامی اتاق‌های هتل با مبلمان مدرن و شیک و طراحی ظریف به سبک تاتامی ژاپنی پذیرای میهمانان می‌باشند. رستوران هاشی آرمانی غذاهای ژاپنی را در فضایی شیک برای میهمانان سرو می‌نماید. در هتل آرمانی یکی از کافه‌های شبانه معروف وجود دارد که میهمانان می‌توانند در این کافه اوقات خوشی را سپری نمایند.

مرکز آبگرم، حمام خصوصی و شیک، برنامه‌های ورزشی خصوصی برای میهمانان جز امکانات دیگر این هتل می‌باشند. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 20 دقیقه است.

داون تاون دبی مقصد مناسب گردشگران علاقه مند به خرید لباس، مارک های لوکس و غذا می باشد.

 

مرکز آبگرم هتل آرمانی دبی

در این مرکز آبگرم لوکس خدماتی از قبیل فیشال های صورت، بدن، صورت و بدن، ماساژ شانه، ماساژ گردن و پوست سر، ماساژ کمر، ماساژ پا، اسکراب بدن و... درمکانی آرام و مجهز برای میهمانان ارائه می‌شود. میهمانان می‌توانند روز پر از آرامشی را به دور از تنش‌های روزانه در این مرکز آبگرم تجربه نمایند.

 

اتاق جلسه‌های هتل آرمانی دبی

در اتاق جلسه مدرن هتل انواع جلسات کنفرانس‌ها و سمینار‌ها برگزار می‌شود. در این اتق جلسه انواع تجهیزات صوتی و تصویری لازم برای برگزاری جلسات حرفه‌ای موجود می‌باشد.

 

رستورا‌ن‌های هتل آرمانی دبی

رستوران هاشی HASHI

این رسوران شیک با دو فضا پوشیده و باز غذاهای سنتی ژاپنی را برای میهمانان سرو می‌‌نماید. میهمانان می‌توانند علاوه بر غذاهای خوش طعم این رستوران  از چشم انداز زیبا از شهر نیز لذت ببرند.

رستوران آمال AMAL

آمال غذاهای سنتی هندی را در فضایی مدرن سنتی برای میهمانان سرو می‌کند. سرو نوشیدنی‌های مخصوص و چشم انداز نفس گیر از آبشار دبی می‌تواند لحظات خوشی را برای میهمانان رقم بزند.

رستوران مدیترانو MEDITERRANEO

این رستوران 24 ساعته صبحانه، نهار و شام را برای میهمانان سرو می‌کند.  میهمانان می‌توانند در فضایی شیک غذاهای مدیترانه‌ای خوش طعمی را میل نمایند.

در هتل آرمانی 3 رستوران دیگرجود دارد که غذاهای محلی و بین المللی را همراه با نوشیدنی‌های مخصوص و چشم انداز زیبا از دبی را برای میهمانان سرو می‌نمایند.

 

امکانات محبوب هتل  

اینترنت بی‌سیم رایگان / استخر شنا / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / اتاق‌های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ خصوصی رایگان / کافه 

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved