هتل آنکارا هیلتون سا آنکارا

آنکارا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آنکارا هیلتون سا آنکارا (Ankara Hilton SA)، در منطقه سرزنده آنکارا واقع شده و به اندازه 5 دقیقه پیاده روی تا خیابان خرید تونالی هیلمی فاصله دارد. یک استخر سرپوشیده و مرکز سلامت در هتل وجود دارند. مرکز تجاری و سالن لوکس در هتل موجود هستند. دسترسی به اینترنت بی سیم در فضاهای عمومی رایگان است.

تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا، سرویس بهداشتی مرمری، میز کار، فضای نشیمن با منظره روبه باغ یا شهر، تلویزیون و مینی بار می باشند. اتاق های لوکس دسترسی رایگان به سالن لوکس واقع در طبقه بالای هتل را دارند که صبحانه سرو می کند و در تمام طول روز اسنک و نوشیدنی ارائه می دهد.

مرکز آبگرم و سلامتی هتل در سال 2017 بازسازی شده است. یک جکوزی و حمام در این مرکز آبگرم وجود دارند. 2 اتاق ماساژ و سونا نیز موجود هستند. مهمان ها می توانند از مرکز تناسب اندام و استخر سرپوشیده استفاده کنند.

رستوران گرین هاوس (Greenhouse Restaurant) غذاهای محلی و بین المللی سرو می کند. کافه لوتوس (Lotus) بوفه صبحانه سرو می کند.

کاخ تاریخی آنکارا و شهرقدیمی در فاصله کوتاه هتل قرار دارند. فرودگاه اسنبوگا آنکارا در فاصله 45 دقیقه ای هتل واقع شده است.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Standard Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های آنکارا

 
© 2018 , All Right Reserved