هتل آماری اوشن پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آماری اوشن پاتایا Amari Ocean Pattaya، با ساحل دو دقیقه (پیاده) فاصله دارد.

فاصله هتل لوکس اوشن پاتایا تا خیابان معروف واکینگ استریت سه کیلومتر می باشد. این هتل چشم اندازی زیبا از دریا را به نمایش می گذارد. از امکانات این هتل می توان به استخر روباز و مرکز آبگرم اشاره کرد.

هتل اماری اوشن پاتایا با فرودگاه بین المللی سووارنابهومی (Suvarnabhumi) دو ساعت فاصله دارد. برای میهمانانی که با ماشین به این هتل مراجعه می کنند پارکینگ رایگان تعلق می گیرد.

تمام اتاق های میهمان دارای پنجره های سراسری با چشم انداز بسیار زیبا است که دارای تراس های شخصی می باشند. اتاق ها دارای کف های پارکت و گرمایش از کف می باشند. همچنین تلویزیون با کانال های متنوع و مینی بار جز امکانات این اتاق ها می باشند.

مرکز آبگرم هتل دارای اتاق ماساژ و سالن زیبایی می باشد. میهمانان می توانند از مرکز تناسب اندام هتل استفاده کنند. ورزش های آبی نیز در این مرکز آبگرم وجود دارد.

میهمانان می توانند از غذا های لذیذ بین المللی رستوران ها و کافه های این هتل لذت ببرند.

رستوران های هتل آماری اوشن پاتایا

کافه رستوران مانترا Mantra Restaurant & Bar، تم این رستوران مشکی است، غذا های ژاپنی، چینی، تایلندی، هندی ، غذا های دریایی لذیذ، غذا های غربی و نوشیدنی های مخصوصی را سرو می کنند.

کافه هاریزون Horizon، طراحی داخلی این رستوران به گونه ای است که برای قرار های کاری بسیار مناسب بوده و باعث می شود میهمانان از ملاقات های کاری خود در این مکان لذت ببرند. این رستوران چشم انداز زیبایی دارد، و شب هنگام چراغ هایی با طیف نور متفاوت روشن می شوند که زیبایی این رستوران را دوچندان می کند. میهمانان می توانند نوشیدنی های مورد علاقه خود را در این مکان سفارش داده و از چشم انداز زیبای این مکان لذت ببرند.

رستوران اسنس Essence، همه وعده های غذایی را سرو می کند، میهمانان می توانند در هر بازه زمانی به این رستوران مراجعه کرده و از غذا های لذیذ این مکان لذت ببرند.

کافه آیس Ice ، مکانی که میهمانان می توانند به راحتی خنک شوند، در این کافه نوشیدنی های خنک و غذا های آسیایی سرو می شود. میهمانان می توانند هنگام غروب آفتاب با موزیک های جاز و تماشا چشم انداز زیبا  از این مکان لذت ببرند.

کافه Coffee، این کافه در نزدیکی استخر روباز واقع شده است. میهمانان می توانند اسنک و نوشیدنی های مختلف را در این مکان سفارش دهند.

اتاق جلسات کوچک هتل آماری اوشن پاتایا

ظرفیت این اتاق جلسه برای سمینار ها  تا 60 نفر می باشد، هتل آماری دارای دو اتاق هیئت رئیسه می باشد که اتاق اول بیش تر از 12 نفر و اتاق هیئت رئیسه دوم  1تا 8 نفر ظرفیت دارد. تمام وسایل مورد نیاز برای برگزاری جلسه  حرفه ای در این اتاق ها موجود می باشد. از امکاناتی که در این اتاق ها وجود دارد می توان به  هدفون، میکروفون، میکروفون مدیر عامل، میکروفون های بی سیم جیبی، میکروفن بی سیم دستی، روشنایی LED، علامت های دیجیتالی، صفحه نمایش با پایه، اسلاید پروژکتور، پروژکتور ال سی دی، پروژکتور آموزشی، پرژکتور ویدئو، تلویزیون، دستگاه پخش دی وی دی و سی دی، اینترنت بی سیم، اینترنت پهن باند اشاره نمود.  

اتاق جلسات متوسط هتل آماری اوشن پاتایا

اتاق جلسه متوسط حدودا با ظرفیت 100 نفر با تمام امکانات مورد نیاز جلسات کاری بی نقصی را برای میهمانان فراهم خواهد کرد. این اتاق دارای چشم انداز زیبا از باغ می باشد. امکاناتی که این اتاق جلسه ارائه می دهد هدفون، میکروفون، میکروفون مدیر عامل، میکروفون های بی سیم جیبی، میکروفن بی سیم دستی، روشنایی LED، علامت های دیجیتالی، صفحه نمایش با پایه، اسلاید پروژکتور، پروژکتور ال سی دی، پروژکتور آموزشی، پرژکتور ویدئو، تلویزیون، دستگاه پخش دی وی دی و سی دی، اینترنت بی سیم، اینترنت پهن باند می باشد.  

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان   پارکینگ رایگان   اتاق های خانوادگی    مرکز تناسب اندام     اتاق غیر سیگاری ها    رستوران     کافه   

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Delaxe Ocean View Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Junior Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Junior Suite with Ocean View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Executive Club Suite Ocean View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved