هتل آلکوچلار آداکوله کوش آداسی

کوش آداسی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آلکوچلار آداکوله کوش آداسی (Alkoclar Adakule Hotel)، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد و تنها 25 کیلومتر تا شهر یونان باستانی افسوس فاصله دارد. هتل آلکوچلار آداکوله آل اینکلوسیو مجهز به یک ساحل اختصاصی می باشد و ارائه دهنده ی استخر شنای روباز، پارک آبی و اینترنت بی سیم رایگان می باشد.

تمامی اتاق ها در هتل آلکوچلار آداکوله دارای تلویزیون، تهویه هوا و یک سرویس حمام اختصاصی مجهز به سشوار می باشند. برخی از اتاق ها دارای چشم اندازی از دریا هستند.

رستوران آزور (Azur Restaurant) در هتل، ارائه دهنده ی نمونه هایی از غذاهای دریای اژه، ترکیه و سراسر جهان می باشد. تمامی وعده های غذایی به صورت بوفه ای در آنادلو سرو می شوند، مکانی که مهمانان می توانند از چشم انداز غروب آفتاب و دریا لذت ببرند. چای از ساعت 5 صبح به همراه شیرینی و کیک های مختلف سرو می شود.

نوشیدنی های محلی و غیر الکلی در طول روز به طور رایگان ارائه می شوند. کوکتل های مختلف در کافه ی ساحلی و کافه ی لابی سرو می شوند. هتل آلکوچلار آداکوله دارای سرویس سوپِ نیمه شب می باشد.

هتل آلکوچلار آداکوله آل اینکلوسیو مجهز به مرکز تناسب اندام، حمام ترکی و یک استخر شنای سرپوشیده می باشد. مهمانان می توانند از امکانات ماساژ با اضافه بها بهره مند شوند. ورزش های هتل شامل ورزش های آبی، تنیس و والیبال ساحلی می شود. همچنین یک باشگاه کودک نیز وجود دارد.

هتل آلکوچلار آداکوله با خانه ی مریم باکره (Virgin Mary) کمتر از 27 کیلومتر، به اندازه ی 7 دقیقه سواری تا مرکز کوش آداسی و یک ساعت سواری تا فرودگاه ازمیر عدنان مندرس فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محدوده موجود می باشد.

تعداد اتاق های هتل: 329

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map

دیگر هتل های کوش آداسی

 
© 2018 , All Right Reserved