هتل آژاکس لیماسول

لیماسول
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آژاکس لیماسول Ajax Hotel،  در مرکز شهر واقع شده و دارای دسترسی آسان به جاذبه‌های گردشگری شهر می‌باشد. این هتل در نزدیکی مراکز خرید و خیابان‌های تجاری شهر واقع شده است. دسترسی آسان به موزه تاریخی، شهر قدیمی و قلعه مدیول جز مزیت‌های هتل می‌باشند. اینترنت بی‌سیم رایگان در تمامی نقاط هتل برای میهمانان فراهم شده است.

تمامی 176 اتاق هتل با مبلمان مدرن مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون با کانال‌های متنوع، بالکن‌های خصوصی با چشم انداز زیبا از شهر و سشوار می‌باشند.

کافه تراس هتل انواع نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند. در رستوران اکاوی انواع غذاهای محلی و بین المللی برای میهمانان سرو می‌شود.

مرکز تناسب اندام مجهز، سونا، زمین تنیس، استخر سرپوشیده و روباز و کافه جز امکانات تفریحی هتل می‌باشند.

این هتل در نزدیکی بزرگراه لیموسال و دو فرودگاه قرار دارد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی لارناکا 65 کیلومتر و تا ساحل 10 دقیقه (پیاده) می‌باشد.

رستوران‌های هتل آژاکس لیماسول

رستوران اواکی EKAVI RESTAURANT

با چشم انداز زیبا از استخر و باغ و فضا شیک انواع غذاهای مدیترانه‌ای را برای میهمانان سرو می‌کند.

کافه یولیسیز ULYSSES

و دوفضا سرپوشیده و باز مدرن محل مناسبی برای ملاقات‌های کاری می باشد. در این کافه انواع نوشیدنی‌های مخصوص برای میهمانان سرو می‌شود.

کافه پول POOL

این کافه که در نزدیکی استخر واقع شده انواع میان وعد‌ه‌ها و نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری کنند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان     استخر شنا       پارکینگ رایگان    اتاق‌های خانوادگی     استخر روباز     استخر سرپوشیده     کافه

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map

دیگر هتل های لیماسول

 
© 2018 , All Right Reserved