هتل آدرس دبی مارینا

دبی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آدرس دبی مارینا (Address Dubai Marina)، با دسترسی مستقیم به مارینا مال یک گزینه مناسب برای اقامت در دبی می باشد. 160 بوتیک طراحان معروف در نزدیکی هتل در حالی که دریا نیز تنها چند دقیقه با هتل فاصله دارد. برای کسانی که علاقه مند به استراحت در کنار استخر می باشند، استخر بی نهایت به همراه کافه و منظره زیبای نهر دبی مناسب می باشد. استخر دارای فضایی خانوادگی و استخر مجزا برای کودکان می باشد.

اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا، دکوراسیون رنگ های طبیعی، گرم و مبلمان چوبی می باشند. تمامی اتاق ها دارای اینترنت بی سیم رایگان، خدمات چای/قهوه سازی، مینی بار، محل اتصال آی پاد و تلویزیون صفحه تخت می باشند.

روم سرویس به صورت 24 ساعته می باشد. رستوران مزینا (Mazina) در کنار منظره نهر دبی غذاهای متنوع آسیایی، عربی و اروپایی سرو می کند. کافه گریل (Nezesaussi Grill) فضایی صمیمی و مناسب برای تماشای برنامه های ورزشی می باشد. سالن چیل اوت (chill out) غذاهای مدیترانه ای سرو می کند.

مرکز آبگرم آدرس دبی مارینا  انواع درمان ها (بدن و صورت به همراه روغن) را ارائه می دهد. مرکز تناسب اندام مدرن دارای سونا، مربی شخصی و اتاق بخار می باشد. کلوب کودکان نیز برنامه های سرگرمی و آموزشی مانند پلی استیشن، دیوار کوه نوردی، اسباب بازی و هنر و نقاشی ترتیب داده است. همچنین برنامه روزانه پخش فیلم، داستان گویی و رقص و موسیقی موجود می باشند.

سواحل خلیچ فارس در فاصله 5 دقیقه پیاده روی هتل موجود می باشند.

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 15:00 - 16:00 تحویل اتاق: 10:00 - 12:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved