هتل آدام پارک اند اسپا مراکش

adam park marrakech hotel and spa
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آدام پارک اند اسپا مراکش Adam Park Marrakech Hotel & Spa، دارای امکاناتی از قبیل استخر روباز، اینترنت بی سیم رایگان، رستوران های متعدد با سرو غذا های متنوع که شامل رستوران آرت دکو می‌شود  به همراه سرو صبحانه به صورت روزانه می باشد.

تمامی اتاق های هتل آدام پارک اند اسپا مجهز به سیستم تهویه هوا، پاسیو یا بالکن، تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع و چشم انداز زیبا می باشند.

در این هتل رستوران های متعددی وجود دارد که انواع غذا های محلی و بین المللی را از سراسر جهان برای میهمانان سرو می نمایند. کافه های هتل نیز انواع نوشیدنی های متنوع را برای میهمانان سرو کرده و زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می زند.

میهمانان بعد از ورزش در مرکز تناسب اندام می توانند از روش های درمانی که در هتل ارائه می شود لذت ببرند.

فاصله هتل آدام پارک اند اسپا مراکش تا میدان جامه الفنا 10 دقیقه، تا کاخ البدی 7 دقیقه، تا زمین رویال گلف 7 کیلومتر و 20 دقیقه تا فرودگاه منارا می باشد.

مرکز آبگرم هتل آدام پارک اند اسپا

در مرکز آبگرم هتل انواع خدمات از قبیل ماساژ های متنوع، حمام سنتی، روش های درمانی و انواع پکیج ها در فضایی آرامش بخش ارائه می شود.

رستوران اینترنشنال بوفه RESTAURANT International (Buffet)

در این رستوران شیک غذا های محلی و بین المللی خوش طعم همراه با نوشیدنی های متنوع سرو می شود.

رستوران ایتالیایی تراویاتا RESTAURANTS Traviata (Italian)

در این رستوران کلاسیک انواع غذا های ایتالیایی برای میهمانان سرو می شود.

رستوران مراکشی سیدیبی RESTAURANTS SidiBibi (Morocco)

غذا های محلی مراکشی را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان قادر خواهند بود وعده غذایی نهار را در این رستوران میل نمایند.

کافه سیناترا Sinatra

در این کافه نوشیدنی های متنوع همراه با موشیقی زنده برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند نمود.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان    مرکز سلامتی و تناسب اندام     سرویس حمل و نقل فرودگاهی    پارکینگ رایگان    رستوران    اتاق غیر سیگاری ها   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های

 
© 2018 , All Right Reserved