هتل کاستا بیتزهان بدروم

 
  • هتل کاستا بیتزهان بدروم
 
    14:00
 
 
 

هتل کاستا بیتزهان بدروم (Costa Bitezhan Hotel)، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد.این هتل در ساحل بیتز قرار دارد و شامل ساحلی خصوصی با تخت های آفتابگیر و سایه بان های رایگان می شود. استخر روباز، سونا و حمام ترکی، چندی از تسهیلات ارائه شده توسط این هتل 4 ستاره هستند.

اتاق های هتل کاستا بیتزهان مجهز به تلویزیون صفحه تخت، مینی یخچال و بالکن می باشند. تمامی اتاق ها چشم اندازی از دریا، استخر یا باغ ارائه می دهند.

در هتل کاستا بیتزهان صبحانه، نهار و شام به صورت سلف سرویس ارائه می شوند. می توانید از سرویس عصرانه ی چای و قهوه به همراه کلوچه لذت ببرید. کافه های استخر و لابی نوشیدنی سرو می کنند.

مرکز شهر بدروم در 6 کیلومتری و فرودگاه میلاس بدروم در 42 کیلومتری هتل کاستا بیتزهان قرار گرفته اند.

 

خدمات و تسهیلات هتل کاستا بیتزهان بدروم

اینترنت بی سیم رایگان، 2 رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، کانتر پذیرش 24 ساعته، تهویه هوا ی مطبوع، نظافت روزانه، باغ، صندوق در کانتر پذیرش، استخر کودکان، زمین بازی، لوازم بهداشتی رایگان، سشوار، حوله برای ساحل، سرویس های راهنما، مساعدت در تهیه ی تور/بلیت، سرویس لباسشویی/خشکشویی، انبار بار و صندوق داخل اتاق.

 

غذا خوری در هتل کاستا بیتزهان بدروم

دو رستوران در هتل کاستا بیتزهان قرار دارند که یکی از آن ها صبحانه، نهار و شام را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد و دیگری تنها شام سرو می کند و جهت استفاده از آن انجام رزرو لازم است.

 

تعداد اتاق ها: 81

محبوب ترین امکانات هتل:

ساحل / حمل و نقل فرودگاهی / اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / رستوران

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل