هتل کاسا د ماریس مارماریس

 
  • هتل کاسا د ماریس مارماریس
 
 
 
 

هتل کاسا د ماریس مارماریس، Casa De Maris Spa & Resort Hotel، در فاصله ی 2 دقیقه پیاده روی از ساحل قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره تنها چند قدم با ساحل فاصله دارد و استخر روباز، محوطه ی خصوصی ساحل و اینترنت بیسیم رایگان، از جمله ی امکانات هتل کاسا د ماریس محسوب می شوند. اتاق های هتل مجهز به تلویزیون، تهویه هوا ی مطبوع و بالکن هستند.

تمامی اتاق های هتل کاسا د ماریس دکوراسیونی مدرن دارند و با رنگ های ملایم تزئین گشته اند. یک مینی بار و یک سرویس بهداشتی خصوصی در همه ی اتاق ها قرار دارند. برخی از سوئیت های بزرگ چشم اندازی از دریا ارائه می دهند.

رستوران های سلف سرویس و سفارشی بسیاری در هتل کاسا د ماریس وجود دارند که غذا های سنتی، بین المللی و دریایی سرو می کنند. می توانید در کافه های کاریا پول اسنک و پیِر بیچ اسنک میانوعده میل نمایید. همچنین یک قنادی در هتل کاسا د ماریس وجود دارد که شیرینی های متنوع ارائه می دهد.

حمام ترکی، سونا و خدمات ماساژ، از تسهیلات مرکز آبگرم هتل کاسا د ماریس به شمار می روند. مهمانان می توانند از باشگاه ورزشی هتل بهره ببرند. همچنین، یک زمین بازی کودکان در هتل کاسا د ماریس قرار دارد.

مرکز شهر مارماریس در کمتر از 3 کیلومتری و فرودگاه دالامان در 100 کیلومتری هتل کاسا د ماریس واقع شده اند.

 

سرگرمی در هتل کاسا د ماریس مارماریس

یک استخر روباز و یک استخر کودکان در هتل کاسا د ماریس وجود دارند؛ استخر ها به سیستم اتوماتیک پاکسازی و ضد عفونی کننده مجهز هستند.

مهمانان هتل کاسا د ماریس می توانند از تنیس روی میز، والیبال ساحلی، بوچیا، دارت، دو ی آهسته، بیلیارد ( شامل اضافه بها ) و ورزش های آبی ( شامل اضافه بها ) لذت ببرند.

با تور های سافاری با جیپ از میان جنگل ها و روستا های مارماریس عبور کنید. هنگام شیرجه در دریا ی مدیترانه این امکان وجود دارد که چند دلفین ببینید. در تور های گشت و گذار با قایق این فرصت را خواهید داشت که بنادر زیبا ی اطراف مارماریس را ببینید و در آب زلال شنا کنید. این تور ها شامل اضافه بها می شوند.

 

مرکز آبگرم هتل کاسا د ماریس مارماریس

استفاده از سونا، حمام ترکی و بدنسازی مرکز آبگرم هتل کاسا د ماریس رایگان است. ماساژ، خدمات رسیدگی به پوست، خدمات مراقبتی بدن و خدمات مراقبتی با گِل و خزه، از جمله ی تسهیلات ارائه شده توسط این مرکز می باشند. ماساژ ها از این قرارند: آرتمیس، پاشا، ویژه ی کاسا د ماریس، عسل، آروماتراپی، کمر، سلطان، کلئوپاترا، تایلندی، پا، کف، ضد سلولیت، شیاتسو، ضد استرس، زِن شیاتسو، سنگ داغ، بالی، آیورودا، دو ماساژوره و ورزشی.

 

غذا خوری در هتل کاسا د ماریس مارماریس

رستوران ها و کافه های هتل کاسا د ماریس به شما امکان صرف غذا در فضا های روباز و سرپوشیده را می دهند.

رستوران ها: ماریس ( سلف سرویس، صبحانه، نهار، شام، سوپ شبانه )، سرندا ( سفارشی، بین المللی ) و مونلایت ( سفارشی، دریایی ).

کافه ها: فیسکوس ( لابی )، کاریا ( استخر )، پیر ( ساحل )، بوتیک ( قنادی ).

توجه: جهت استفاده از رستوران سرندا و رستوران مونلایت لازم است رزرو انجام شود.

 

تعداد اتاق ها: 189

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    استخر روباز    پارکینگ رایگان    مرکز آبگرم و سلامتی    بدنسازی    خدمات اتاق