هتل لو بلو اند ریزورت کوش آداسی

 
  • هتل لو بلو اند ریزورت کوش آداسی
 
    14:00
 
 
 

هتل لو بلو اند ریزورت (Le Bleu Hotel & Resort – Ultra All Inclusive) به اندازه ی 6 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل در نزدیکی ساحل واقع شده و با اقامت در آن به راحتی می توان به ساحل دسترسی داشت. هتل دارای استخر در فضای باز و استخر سرپوشیده و زمین تنیس و یک اسپا لوکس با امکاناتی از قبیل سونا و حمام ترکی می باشد.

اتاق های هتل دکوراسیونی شیک و لوکس دارند. تمام اتاق ها مجهز به سیستم تهویه اند و در اتاق ها یخچال و و همچنین تلویزیون و ماهواره هم وجود دارد.

میهمانان هتل می توانند برای صرف غذا به یکی از رستوران های هتل بروند . در رستوران های هتل انواع غذاهای ترکی و ایتالیایی و غذاهای دریایی سرو می شود. صبحانه هم در هتل هر روز سرو می شود. در کافه هتل هم انواع اسنک و کیک و شیرینی و انواع قهوه و نوشیدنی سرو می شود. هتل دارای یک کافه ساحلی و هم چنین یک کافه در کنار استخر است که انواع نوشیدنی ها را سرو می کند.

هتل دارای پارک آبی با سرسره های آبی و هم چنین امکانات تفریحی مخصوص کودکان هم می باشد. میهمانان هتل می توانند با پرداخت هزینه ای از ماساژ ترکی هم لذت ببرند.

این هتل تا مرکز شهر کوش آداسی ۳ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی عدنان مندرس حدود ۷۰ کیلومتر فاصله دارد.

 

اسپا و دیگر امکانات

هتل دارای مرکز آبگرم لوکس است و میهمانان هتل می توانند با پرداخت هزینه اضافه از یک ماساژ ترکی آرامش بخش لذت ببرند.

 

غذا و نوشیدنی

میهمانان هتل می توانند برای صرف غذا و نوشیدنی به رستوران هتل بروند. انواع غذا ها و نوشیدنی ها با پرداخت هزینه اضافه برای میهمانان هتل سرو می شود. هتل دارای ۳ رستوران است و در صورت درخواست سرویس دهی ۲۴ ساعته به اتاق های هتل هم انجام می شود. صبحانه در هتل به صورت رایگان سرو می شود. هتل دارای ۲ کافه ساحلی هم می باشد که انواع نوشیدنی ها را سرو می کنند.

 

امکانات هتل لو بلو کوش آداسی

امکانات در فضای باز: تراس، باغ ، استخر در فضای باز

امکانات تفریحی: سونا، باشگاه ورزشی، ماساژ، امکانات ورزش های آبی، کلاب کودکان، مرکز آبگرم، ساحل خصوصی، موج سواری، دارت، زمین گلف، پارک آبی، کلاب شبانه، زمین بازی کودکان، ساحل خصوصی، کرایه دوچرخه

غذا و نوشیدنی: رستوران و بار ، اسنک بار

اینترنت : هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم می باشد.

پارکینگ: هتل دارای پارکینگ می باشد و استفاده از آن نیازی به رزرو ندارد.

 

تعداد اتاق: ۲۶۳

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل