هتل ابل استانبول

 
  • هتل ابل استانبول
 
    14:00
 
 
 

هتل ابل استانبول (Abel Hotel Istanbul)، در شبه جزیره ی تاریخی قرار گرفته است و تنها به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی با بازار بزرگ و 1 کیلومتر با مسجد آبی فاصله دارد. این هتل 3 ستاره دارا ی یک تراس با چشم اندازی بی نظیر از دریا ی مرمره و اتاق هایی مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و مینی بار می باشد.

تمامی اتاق های هتل ابل اثاثیه ای مدرن دارند و شامل گاوصندوق و سرویس بهداشتی خصوصی به همراه سشوار می شوند. برخی از اتاق های خانوادگی دارا ی 2 اتاق خواب متصل به هم هستند.

صبحانه در هتل ابل هر روز به صورت سلف سرویس ارائه می شود. می توانید با پا ی پیاده به رستوران های ماهی واقع در منطقه ی معروف کوم کاپی دسترسی پیدا کنید. کافه ی شیک واقع در لابی ابل کوکتل های گوارا سرو می کند.

کانتر پذیرش هتل ابل 7 روز هفته به صورت 24 ساعته خدمات ارائه می دهد. سرویس حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت اضافه بها در دسترس مهمانان قرار خواهد گرفت. ایا صوفیه و کاخ توپکاپی در فاصله ی 20 دقیقه پیاده روی از هتل ابل قرار گرفته اند. ایستگاه مارمارا ی ینی کاپی 300 متر با هتل فاصله دارد. ایستگاه تراموا ی آکسارای در 400 متری ابل قرار دارد و دسترسی آسان به دیگر بخش های استانبول، از جمله میدان پر جنب و جوش تکسیم را فراهم می کند. برای رفتن از هتل به فرودگاه آتاتورک لازم است مسافت 16 کیلومتر طی شود.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند انتخاب مناسبی است.

 

خدمات و تسهیلات هتل ابل استانبول

صبحانه ی سلف سرویس رایگان، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، اتاق جلسه، تختخواب اضافه/تاشو ( شامل اضافه بها )، لوازم بهداشتی رایگان، خدمات اتاق ( در ساعاتی مشخص )، چای/قهوه در بخش های عمومی و گاوصندوق داخل اتاق.

 

تعداد اتاق ها: 34

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / حمل و نقل فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / خدمات اتاق

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل