هتل آکاپولکو قبرس شمالی

 
  • هتل آکاپولکو قبرس شمالی
 
 
 
 

"هتل آکاپولکو " ACAPULCO hotel در شهر گیرنه (GIRNE) قبرس شمالی واقع شده است. هتل ساحلی آکاپولکو بر روی زمینی به مساحت 100 هزار مترمربع بنا شده است و دارای ساحل اختصاصی شنی می‌باشد. هتل آکاپولکو توسط درختان سرسبز و ساحل طلایی قبرس احاطه شده است و محیطی رویایی را برای سپری کردن تعطیلات به وجود آورده است. فاصله هتل آکاپولکو تا مرکز شهر حدود 8 کیلومتر و تا  فرودگاه ارجان حدود 28 کیلومتر است.

 سرویس دهی و خدمات غذایی هتل F.B  میباشد
اتاق ها:

هتل آکاپولکو در مجموع دارای 555 اتاق است.

اتاق ها به شرح زیر تقسیم می‌شوند:

اتاق استاندارد/ اتاق دلوکس/ سوئیت

همگی مجهز به تخت دو نفره، بالکن، مینی بار، تلویزیون، تهویه مطبوع، دستشویی، صندوق امانات، سشوار و حمام با دوش می‌باشد.

سوئیت ها مجهز به جکوزی در حمام می‌باشند.

رستوران ها:

هتل آکاپولکو 5 رستوران دراد که از این میان یک رستوران بر روی ساحل می‌باشد که می‌توانید در کنار دریای زیبای مدیترانه از خوردن غذا لذت ببرید.

رستوران های هتل به شرح زیر می‌باشند:

رستوران TEPE

رستوران APHRODITE

رستوران BISTRO CAFE RESTAURANT

رستوران AQUA

رستوران ساحلی

کافه:

کافه ساحلی/ کافه دیسکو /کافه لابی / کافه استخر/ کافه APHRODITE

برنامه های تفریحی:

در مرکز SPA هتل آکاپولکو امکاناتی چون، ماساژ، سونا، حمام ترکی، باشگاه بدن سازی و آب درمانی ارائه می‌شوند. این هتل همچنین سالن جلسات دارد که برای برگزاری نشست ها و مراسم ها مناسب می‌باشند. پارک آبی، از دیگر امکانات این هتل می‌باشد.

تفریحات شبانه:

هتل آکاپولکو تفریحات شبانه متنوعی دارد که از جمله آنها می‌توان به دیسکو، نمایش های شبانه، موزیک زنده، آواز و جشن های شبانه اشاره کرد. همچنین کازینو این هتل در ساعات 10:00 -06:00 در طول هفته و در روزهای تعطیل به صورت 24 ساعته باز می‌باشد که می‌توانید از آن لذت ببرید.