گرند کندیان کندو

 
  • گرند کندیان کندو
 
    14:00
 
 
 

گرند کندیان کندو Grand Kandyan Hotel  واقع در قلب شهر کندی، مکان امن و مناسبی است برای کسانی که این شهر را مقصد سفر خود انتخاب می کنند و به دنبال آشنایی با فرهنگ متنوع مردم کندی و مهمان نوازی گرمشان می باشند.این هتل تا معبد (dalada Maligawa)  محل نگهداری دندان بودا و مرکز خرید اصلی شهر کندی تنها 10 دقیقه فاصله دارد. همانطور که از نامش پیداست، گرند کندیان مظهر دست و دلبازی با یک فضای زیبا و دیدنی اقامت خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای مسافران به ارمغان می آورد. با بیش از 100 اتاق مجهز به طیف گسترده ای از امکانات رفاهی و تفریحی لوکس، امکان انتخاب اغذیه و آشامیدنی های متنوع، تجمل و راحتی را همزمان برای مهمانان فراهم می نماید.مهمانان در این هتل با احترام پذیرفته می شوند. با مجموعه ای از دیدنی ها، شنا در استخر و گردش با راهنمای تور هتل، زمان به سرعت برایشان سپری می شود.

خدمات عمومی هتل شامل :

 از جمله این خدمات می توان به استخر اصلی هتل، سالن ورزشی کاملا مجهز، مرکز اسپا و خدمات ماساژ ، زمین بازی کودکان و سالن زیبایی و آرایش بانوان اشاره نمود.

امکانات اتاق های هتل گرند کندیان شامل :

محل اقامت راحت با سقف بلند، حمام و وان مجزا، فضای کار وسیع، تلویزیون، گاو صندوق الکتریکی، مبلمان با روکش سیلک، تلفن با امکان برقراری ارتباط بین المللی، اینترنت بی سیم، سیستم تهویه، یخچال با نوشیدنی، چای/قهوه ساز، سشوار، خدمات اتاق به صورت 24 ساعته، اینترنت در فضاهای عمومی هتل

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل