هتل آوانی دیرا دبی - دیره

 
  • هتل آوانی دیرا دبی
 
   15:00 - 00:00
 
 
 

هتل آوانی دیره دبی (AVANI Deira Dubai Hotel ): این هتل در اصلی ترین نقطه دبی و منطقه ای که بیشترین تنوع فرهنگی را دارد واقع شده است. فاصله هتل تا تا فرودگاه بین المللی دبی تنها 4 کیلومتر می باشد. ایستگاه مترو ابو بکر در فاصله کمی از هتل قرار دارد. هتل 5 ستاره آوانی در مکان خوبی برای مسافرانی که قصد گشت و گذار در خیابان پر جنب و جوش دیره را دارند قرار گرفته است. اینترنت رایگان در تمامی مناطق هتل قابل دسترس است.

اتاق های هتل دارای امکاناتی نظیر نورگیر طبیعی، میلمان مدرن، تلویزیون صفحه تخت، گاو صندوق، چای ساز می باشد. سوئیت های هتل دارای اتاق نشیمن و دسترسی به سرویس حمل و نقل فرودگاهی می باشند.

رستوران هتل هر روز صبحانه به صورت بوفه برای مهمانان سرو می کند. همچنین مهمانان هتل می توانند از سالن بدنسازی هتل یا استخر روباز روی بام در تمام طول سال استفاده کنند.

هتل آوانی در فاصله 10 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی دبی و 20 دقیقه ای مرکز خرید Dubai Mall و مرکز تجارت جهانی دبی واقع شده است. هتل همچنین سرویس حمل و نقل به مرکز خرید Dubai Outlet Mall و Al Ghurair برای رفاه هرچه بیشتر مسافران در نظر گرفته است. 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل