تور ژوهانسبورگ با گلفام سفر

تور ژوهانسبورگ را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای ژوهانسبورگ می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور ژوهانسبورگ را به شما مسافران عزیز می دهیم.


خدمات تور ژوهانسبورگ

خدمات تور ژوهانسبورگ شامل پرواز رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، ویزای توریستی، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در ژوهانسبورگ و بیمه مسافرتی در ژوهانسبورگ می باشد.هتل های تور ژوهانسبورگ

گلفام سفر با گارانتی هتل های برتر 4-5 ستاره در ژوهانسبورگ را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 4-5 ستاره، خدمات و سرویس های درخور شما عزیزان ارائه می دهد.چرا تور ژوهانسبورگ

شهر ژوهانسبورگ، معروف به شهر طلایی، معادن طلای زیادی را در خود جای داده است. ژوهانسبورگ قطب اقتصادی و صنعتی آفریقا، بین 50 شهر بزرگ دنیا قراردارد. هرچند شهر ژوهانسبورگ دریا و ساحلی ندارد، جاذبه های شهر به قدری زیادند که شما را جذب می کنند.


قیمت تور ژوهانسبورگ

همواره قیمت یکی از مسائل مهم در انتخاب تور ژوهانسبورگ برای مسافران بوده. تمام سعی ما بر این است تا با حفظ و ارائه بهترین خدمات و کیفیت تور ارزان ژوهانسبورگ را برای شما مسافران عزیز فراهم نماییم. با توجه به تغییرات فصلی و زمانی تور لحظه آخری ژوهانسبورگ را می توانید خریداری نمایید. مسافران با توجه با میزان خرید تور از آژانس گلفام سفر می توانند از تخفیف تور ژوهانسبورگ بهره مند شوند.


تور ژوهانسبورگ نوروز 99

آژانس مسافرتی گلفام سفر هر ساله تورهای نوروز را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. امسال گلفام سفر تور ژوهانسبورگ نوروز 99 را برای مسافران عزیز باشکوه برگزار خواهد نمود. شما می توانید لیست قیمت تور ژوهانسبورگ 99 را در سایت پیگیری نمایید.


تاریخچه ژوهانسبورگ

شهر ژوهانسبورگ تنها 120 سال قدمت داشته و موزه های این شهر داستان تاریخچه ی آن را روایت می کنند. داستان های متعددی از زمان کشف طلا تا دوران درگیری های سفیدپوستان و سیاه پوستان بیان می شوند.


آب و هوای ژوهانسبورگ

با توجه به احاطه ی آفریقای جنوبی توسط اقیانوس، آب و هوای کلی این کشور معتدل است. بادهایی که از شمال غرب وارد این کشور می شوند، بارندگی مدیترانه ای زمستانی در کیپ غربی را به همراه دارند. تمام طول سال در مناطق ساحلی این کشور بارندگی وجود دارد. آتش گرفتن بوته زارها، چمنزارها و جنگل ها در زمستان های خشک از عوامل طبیعی آب و هوای آفریقای جنوبی است. کیپ تاون آب و هوایی مدیترانه ای داشته و بهار، تابستان و پاییز بهترین زمان بازدید از این شهر است. ژوهانسبورگ در تمام طول سال آب و هوایی مناسب داشته و بهار و پاییز بهترین فصل بازدید از این شهر است.


منطقه جغرافیایی ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ، مرکز بزرگترین و ثروتمندترین استان آفریقای جنوبی، حدود 2500 کیلومتر مساحت داشته و حدود 950 هزارنفر (سرشماری 2011) جمعیت دارد.فرهنگ در ژوهانسبورگ

به علت تنوع نژادی در کشور آفریقای جنوبی، فرهنگ واحدی در این کشور نمی‌توان یافت. آفریقای جنوبی یکی از چند فرهنگی‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. غذا، موسیقی و رقص از نمادهای فرهنگی این کشور هستند. سبک غذا در آفریقای جنوبی بسیار وابسته به گوشت است و معمولاً در مجالسی با نام برائی (braai) مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین آفریقای جنوبی یک تولیدکننده قوی مشروب تبدیل شده‌است و برخی از بهترین تاکستان‌های جهان در دره‌های اطراف استلن بوش فرانس چوک پارل باری دال قرار دارند. موسیقی آفریقای جنوبی نیز بسیار متنوع است. اکثریت جمعیت سیاه پوست این کشور هنوز در مناطق روستایی زندگی می‌کنند و از زندگی ساده و فقیرانه‌ای برخوردارند. با این وجود موسیقی، و رقص سنتی توسط همین مردم زنده مانده‌است و هر چه سیاه پوستان شهری یا غرب زده می‌شوند فرهنگ و سنت شان کمرنگ تر می‌شود. اغلب سیاه پوستان شهرنشین علاوه بر زبان ماروی خود زبان انگلیسی یا آفریکانس صحبت می‌کنند.


زبان مردم ژوهانسبورگ

آفریقای جنوبی ۱۱ زبان رسمی دارد و انگلیسی زبان اداری آن محسوب می‌شود. زبان فاناگالو، زبان خوئی، زبان لوبدو، زبان خوسا، زبان ناما زبان دبل شمالی، زبان فوتی زبان نس و زبان اشاره‌ای ژوهانسبورگ، 9 زبان رسمی آفریقایی این کشور می باشد. مردم این کشورها از لحاظ قبیله با بقیه آفریقایی تفاوت دارند و به عنوان جوامع شکارچی معروف هستند. آن‌ها به حاشیه رانده شده‌اند. اغلب زبان‌های شان در حال تبدیل شدن به زبان‌های انقراض یافته است. بسیاری از سفید پوستان ژوهانسبورگ به زبان‌های اروپایی مانند پرتغالی (که سیاه پوستان آنگولا و موزامبیک هم به آن سخن می‌گویند) آلمانی و یونانی صحبت می‌کنند و بسیاری از آسیایی‌های مقیم ژوهانسبورگ و هندی‌ها به زبان‌های آسیای جنوبی مانند هندی گوجاراتی و زبان تامیل صحبت می‌کنند.


مذهب مردم ژوهانسبورگ

۷۲ درصد از جمعیت آفریقای جنوبی سیاه‌‌پوست بوده و ۱۳/۶ درصد دیگر را هم سفید پوستان تشکیل می‌دهند. ۶۸ درصد از مردم هم مسیحی و ۲۸/۵ درصد از جمعیت پیرو ادیان بومی هستند.


غذاهای محلی در ژوهانسبورگ

خوراک گوشت بوبوتی (Beef Bobotie)، پپ (Pap)، بوئرورس (Boerewors)، آپریکوت (Apricot)، پودینگ مالوا  (Malva pudding)، خوراک مرغ و کاری دوربان (Durban Chicken Curry)، پوتجیکو (Potjiekos)، چاکالاکا (Chakalaka)، میلک تارت و بیلتونگ (Biltong) برخی از لذیذترین غذاهای آفریقای جنوبی بوده که باید در تور ژوهانسبورگ امتحان کنید.


رستوران های برگزیده ژوهانسبورگ

رستوران کافه دل سول (Cafe del Sol)، کیوب تیستینگ کیچن (Cube Tasting Kitchen)، رستوران دی دابلیو ۱۱-۱۳ (DW 11-13)، دستریکت سیکس ایتری (District Six Eatery)، رستوران فایو هاندرد (Five Hundred)، رستوران کوی (Koi)، رستوران میتوس (Mythos)، رستوران تاشاز (Tasha’s) و گریل هاوس برخی از بهترین رستوران های ژوهانسبورگ محسوب می شوند.


اماکن گردشگری ژوهانسبورگ

موزه آپارتاید، گلد ریف سیتی، موزه ویتز آرت، پارک شیرها و پرتوریا برخی از دیدنی ترین اماکن شهر ژوهانسبورگ محسوب می شوند.


سوغات ژوهانسبورگ

عروسک های منبت‌کاری شده چوبی، محصولات مونجوق‌کاری (گردن‌بند، کیف، کمربند و عروسک)، تخم شترمرغ تزئین شده، جواهرات آفریقایی (تانزانیت)، چای روبیوس، سبد حصیری دست‌ساز، کیف های چرم شترمرغ، انواع ادویه جات دوربان، محصولات هنری سفالی، صنایع‌چوبی کنده‌کاری‌ با اشکال حیوانات و نمادهای آفریقایی، چاشنی‌ خوشمزه بیلتونگ، کلاه ماکاراپا و پارچه‌ های نخی شوی ‌شوی برخی از بهترین سوغات آفریقای جنوبی هستند که می توانید برای عزیزاتان خریداری کنید.