هتل های تور سنگاپور

گلفام سفر با گارانتی هتل های متنوع در سنگاپور امکان انتخابی مناسب را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 3،4،5 ستاره با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد. به دلیل وسعت زیاد شهر سنگاپور یکی از مسائل مهم در تور سنگاپور انتخاب هتل در محل مناسب می باشد

خدمات تور سنگاپور

خدمات تور سنگاپور شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه سنگاپور ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر سنگاپور ، بیمه مسافرتی ، هتل متنوع در سنگاپور با خدمات و سرویس های مختلف


تور سنگاپور با گلفام سفر

تور سنگاپور را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای سنگاپور می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور سنگاپور را به شما مسافران عزیز می دهیم

پرواز تور سنگاپور

پرواز تور سنگاپور ایرلاین امارات می باشد، که بهترین ایرلاین در سال 2016 انتخاب شده است. تمامی هواپیماهای این ایرلاین هواپیما بوئینگ و ایرباس می باشد. در پرواز امارات خدماتی نظیر اینترنت رایگان و کترینگ غذایی با نوشیدنی های متفاوت ارائه می شود


چرا تور سنگاپور

سنگاپور یک منطقه پر از فرهنگ های گوناگون و معماری های فوق العاده می باشد. آنجا، همزیستی قدیمی و جدید با عناصر طبیعی و فن آوری ما را به فکر در مورد ادغام طبیعت و مناظر ساخته ی دست بشر، می اندازد. هر زمانی برای بازدید و سفر مناسب خواهد بود. چیزی که بیشتر از همه در مورد سنگاپور می توان دوست داشت، تضاد های مداوم و مشخصش می باشد از جمله : معابد دودی در سایه برج های آسمان خراش، آپارتمانهای لوکس در پشت جنگل ها، مرکز خرید هایی به سبک قدیم. می توان کل جهان را از مغازه های هونگ کونگ در محله ی چینی ها گرفته تا خیابان های هندی بمبئی، در آن مشاهده کرد.

تور سنگاپور نوروز 97

آژانس مسافرتی گلفام سفر امسال تور سنگاپور نوروز 97 را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. همواره تلاش شده است تا بهترین خدمات را در تور سنگاپور عید 97 ارائه دهیم. امسال هم همانند هر سال تور سنگاپور نوروز 97 را هرچه باشکوه تر برگزار خواهیم نمود. شما می توانید لیست قیمت تور سنگاپور 97 را در سایت پیگیری نمایید


منطقه جغرافیایی سنگاپور

سنگاپور شامل 63 جزیره، از جمله جزیره اصلی، پولائو یوجونگ می باشد. دو اتصال که ساخته دست بشر می باشد، به جوهور ، مالزی وجود دارد: گذرگاه جوهور-سنگاپور در شمال و اتصال دوم تائوس در غرب. پروژه های در حال انجام احیای زمین مساحت سنگاپور را از 581.5 کیلومتر مربع در سالهای 1960 به 719.1 کیلومتر مربع در سال 2015 افزایش داده است، افزایشی حدود 23٪. پیش بینی شده است که کشور تا سال 2030 ، 100 کیلومتر مربع دیگر نیز رشد خواهد کرد.

آب و هوا سنگاپور

سنگاپور دارای آب و هوای جنگل های استوایی می باشد که هیچ فصل مشخصی ندارد، با درجه حرارت و فشار یکنواخت ، رطوبت بالا، و بارش فراوان. معمولا دارای دمای متغیر از 22 تا 35 درجه سانتی گراد (72 تا 95 درجه فارنهایت) می باشد. میانگین رطوبت نسبی حدود 79٪ در صبح و 73٪ در بعد از ظهر است. آوریل و می گرمترین ماه های سال هستند، با باران های موسمی مرطوب از نوامبر تا ژانویه.


سرویس حمل و نقل در سنگاپور

با قطار: سیستم های mrt سنگاپور مطمئناٌ سریع ترین سیستم حمل و نقل برای گشت و گذار در شهر می باشد. شبکه راه آهن گسترده بدان معنی است که بسیاری از جاذبه های کلیدی سنگاپور در فاصله پیاده روی از ایستگاه MRT هستند. قطار ها و ایستگاه های سنگاپور برای کاربران صندلی چرخ دار، و همچنین با کالسکه در دسترس هستند. سایر وسیله ها شامل : تاکسی، اتوبوس و ماشین کرایه ای می باشد

تاریخچه سنگاپور

اولین سوابق سنگاپور به تاریخ قرون دوم و سوم برمی گردد که در متون یونانی و چینی ، تحت نام های سبنا و پلوتونیم لو چانگ اشاره های مبهمی به محل آن شده است. بنابه افسانه ها، سریویجایان شاهزاده سنگ نیلا اوتاما بر جزیره فرود آمد و با نگاهی که به موجود عجیبی (که فکر می کرد شیر است) انداخت، تصمیم گرفت شهری جدید بنا کند و نام آن را سنگاپور بنامد، سنسکریت برای شهر شیر. افسوس تا کنون هیچ شیری در نزدیکی سنگاپور ( تا زمانی که باغ وحش در آنجا راه اندازی شود) و یا جای دیگری در مالایا نبوده است، بنابراین جانور مرموز احتمالا بیشتر یک ببر یا گراز وحشی بوده است.


فرهنگ در سنگاپور

سنگاپور یکی از پایین ترین آمار مصرف مواد مخدر در جهان را دارد. از نظر فرهنگی، بر خلاف بسیاری از جوامع اروپایی، استفاده از مواد مخدر توسط سنگاپوری ها بسیار نامطلوب دیده می شود. مخالفت سنگاپور نسبت به مصرف مواد ریشه در قوانینی دارد که حکم اعدام برای برخی از جرایم جدی قاچاق مواد مخدر تحمیل شده است. سنگاپور همچنین نرخ پایینی از سرانه مصرف الکل و سطح پایینی از جرم و جنایت خشونت آمیز، و پایین ترین نرخ قتل عمد در سطح جهانی را دارا می باشد. خارجی ها 42٪ از جمعیت را تشکیل می دهند و نفوذ قوی در فرهنگ سنگاپوری دارند. واحد اطلاعات اکونومیست سال 2013 در "شاخص کیفیت زندگی" خود، به سنگاپور رتبه داشتن بهترین کیفیت زندگی در آسیا و در کل ششم در جهان را داده است.

زبان مردم سنگاپور

سنگاپور دارای 4 زبان رسمی : انگلیسی، مالایی، چینی ماندارین، و تمیل می باشد. انگلیسی زبان معمول، زبان کسب و کار ها، دولت و آموزش متوسطه در مدارس می باشد.


مذهب مردم سنگاپور

بوداییسم رایج ترین دین سنگاپور ، با ادعای پیروی 33% از جمعیت ساکنینش، می باشد. مذهب رایج بعدی مسیحیت می باشد و بعد از آن، اسلام، تائویسم، و آیین هندو. 17 درصد از جمعیت هیچ وابستگی مذهبی ندارد.

غذا و رستوران در سنگاپور

یکی از سرگرمی های ملی در سنگاپور، خوردن در هنگام خرید می باشد. تنوع مواد غذایی به عنوان دلیلی برای دیدار از این کشور می باشد. انواع مواد غذایی به نمایندگی اقوام مختلف می باشد و توسط دولت به عنوان نمادی از چند فرهنگی آن دیده می شود. "میوه ملی" سنگاپور دورین است. در فرهنگ عامه، گزینه های مواد غذایی به یک قومیت خاص مثل چینی، مالایی و هندی تعلق دارد. هرچند تنوع مواد غذایی با سبک های جدیدی از غذاهای مخلوط در حال افزایش است.

غذا های محلی سنگاپور

لاکسا: یک ترکیب مناسب از ادویه و شیر نارگیل و سوپ نودل که هر زائقه ای را خوشنود خواهد کرد. برنج مرغ: غذای ملی سنگاپور ، این غذای لذیذ تقریبا در تمام نقاط غذاخوری پیدا خواهد شد. خرچنگ تند: با گوشت آبدار خرچنگ سرخ شده کاری سر ماهی: غذای پر ارویه با خورشت کاری پخته شده همراه با سبزیجات و سر کامل یک ماهی. کیک هویج سرخ شده: یک ظرف خوش آب و رنگ از هویج های محلی سرخ شده با رنگ خفیفی از پرتقال میگو هوکین : ترکیب نودل سرخ شده با میگو غنی شده


رستوران های برگزیده سنگاپور

1.فراتینی لا تراتوریا: غذاهای ایتالیایی، گیاهخواری و گزینه های گیاهی 2.کولونی: چای عصرانه عالی و بوفه ی ناهار ارائه غذاهای آسیایی، سنگاپوری، چینی، ژاپنی و هندی. 3.ریواس: سرویس عالی با غذاهای خوشمزه، فرانسوی، اروپایی و غذاهای بدون گلوتن 4.سامر پاویلیون: غذاهای عالی کانتونی، چینی، آسیایی و بدون گلوتن 5.رستوران ام آر تی(mrt): غذاهای لذیذ جنوب هند، آسیایی، سالم و گزینه های گیاهی.

مراکز خرید سنگاپور

1.ویوو سیتی: بزرگترین مرکز خرید سنگاپور 2. Ngee Ann City(نی آن سیتی): به طور معمول به عنوان تاکاشیمایا شناخته می شود 3.پاراگون: برنده چندین جایزه 4.مصطفی مرکز: مرکز مصطفی ارائه دهنده تجربه ای متفاوت از خرید را برایتان فراهم می کند. 5. ماندارین گالری: که قبلا به عنوان بازار مریتوس ماندارین شناخته می شد از دیگر مراکز خرید می توان به: بوگیس جانکشن، سانتک سیتی مال، فار ایست پلازا، ION Orchard، رافلس سیتی، سیتی اسکوئر مال، مارینا اسکوئر، پارک وی پارید و ... اشاره کرد.


مراکز دیدنی سنگاپور

مارینا بی سند (خلیج شنی مارینا): مجتمع اقامتی مجلل خلیج شنی مارینا شامل یک هتل، برندهای گران و لوکس، یک مرکز خرید با کانال های جاری در آن، موزه هنرهای علمی و پارک آسمانی مارینا بی سند. چرخ و فلک سنگاپور: اگر عرشه ی مشاهده در خلیج شنی مارینا برایتان کافی نبود، نوشیدن چای را درحالی که بر چرخ و فلک سنگاپور نشسته اید و کل شهر را نظاره میکنید، امتحان کنید. پکیج های متعددی وجود دارد برای لذت شما از چشم اندازی که نه تنها شامل افق سنگاپور می شود، بلکه جزایر ادویه اندونزی و تنگه جوهور مالزی را نیز در بر دارد. باغ های اطراف خلیج: اگر فقط یک نگاه کوتاه به این فضای سبز زیبا و طراحی شده بیاندازید دیگر قادر به دور ماندن از آن نخواهید بود. فوق العاده برای لذت بردن از زندگی گیاهی پر جنب و جوش و یک لحظه فرار از شلوغی شهرستان. باغ های بوتانیک: نباید با باغهای خلیج اشتباه گرفته شود، باغ بوتانیک نیز ارزش بازدید را دارد. سنگاپور اولین نامزدی میراث جهانی یونسکو خود را برای این باغ های گیاهی دریافت کرده است. در واقع، شما می توانید درختان باستانی باغ را با راه رفتن مشاهده کنید، که به عنوان بخشی از تلاش برای حفاظت از گونه های درختان بالغ شهر می باشند. باغ وحش سنگاپور: با معرفی خود به عنوان بهترین باغ وحش در جنگل های گرمسیری جهان باغ وحش سنگاپور محل بسیار چشمگیری می باشد. امکانات این مکان بسیار تمیز و مهمان نواز هستند و به نظر می رسد که حیوانات به خوبی تربیت شده اند، با مقدار زیادی از پوشش گیاهی سرسبز و فضای زیستی مناسب. چانگی چپل و موزه ،شهر چینی ها، خیابان کوچک هندی و عربی، هتل رفلس، پارک فورت کنینگ، جزیره سنتوسا، جاده اورچارد، اسکله کلارک، موزه تمدن آسیایی و... از دیگر جاذبه های توریستی این کشور می باشد.