بخشنامه شرایط استرداد وجه قراردادهای گلفام سفر

سلام به مسافران عزیز و آژانس های همکار محترم

با توجه به شرایط خاص پیش آمده در جهان و میهن مان به علت همه گیری ویروس کرونا، که موجب توقف پروازها و سفرها شده است، شرگت گلفام سفر تمام تلاش خود را به خرج می دهد تا در اولین فرصت ممکن مبالغ پرداختی شما را استرداد کند. طبیعتا با توجه به میزان فروش بالای گلفام سفر، تعداد قراردادهای قابل استرداد بسیار بالاست و این امر موجب شده تا استرداد وجوه نیاز به بررسی و برنامه ریزی زیادی داشته باشد که این مهم مدتی است در حال انجام است. با توجه به این موضوع تا به اینجا، استردادها به شرح زیر برنامه ریزی شده است:

 1. قراردادهای تور و بلیت اطلس (شامل مواردی که به ایرلاین های دیگر تغییر یافته بودند، اما اجرا نشدند):
  1. تاریخ سفر 15 فوریه (26 بهمن 98) تا 17 مارچ (27 اسفند 98): برای مسافران حضوری و آژانس ها: مبلغ تور یا بلیت بدون کسر جریمه (بجز ویزا و پروازهای داخلی، اگر صادر شده باشند)، نهایتا تا شنبه 24 اسفند 98 به حساب مسافر یا آژانس واریز خواهد شد.
  2. تاریخ سفر از 18 مارچ (28 اسفند 98) به بعد:
   1. مسافران حضوری: مبلغ بستانکاری بدون کسر جریمه (بجز ویزا و پروازهای داخلی، اگر صادر شده باشند) در تاریخ 22 الی 26 اسفند (بجز روز جمعه) می توانند برای دریافت چک خود به شرکت گلفام سفر مراجعه نمایند. همکاران ما نیز برای انجام این هماهنگی و اطلاع رسانی، در روزهای 20 الی 24 اسفند، با این گروه از مشتریان تماس خواهند گرفت.
   2. آژانس های همکار: مبلغ بستانکاری بدون کسر جریمه (بجز ویزا و پروازهای داخلی، اگر صادر شده باشند) به اعتبار سایت ایشان واریز خواهد شد.
 2. قراردادهای تور و بلیت غیر اطلس:
  1. مسافران حضوری: در روزهای 20 الی 26 اسفند برای هماهنگی دریافت چک، با ایشان تماس گرفته خواهد شد. مبلغ بستانکاری بدون کسر جریمه (بجز ویزا و پروازهای داخلی، اگر صادر شده باشند) با ارایه چک با تاریخ وصول بین 20-23 فروردین 99 به ایشان پرداخت می شود.
  2. آژانس های همکار: مبلغ بستانکاری بدون کسر جریمه (به جز ویزا و پروازهلی داخلی در صورت صدور) به اعتبار سایت ایشان واریز خواهد شد.

مجددا از همکاری و شکیبایی شما عزیزان سپاسگزاری کرده و قدردان شما هستیم.

 

با تقدیم احترام

مدیریت شرکت گلفام سفر

 

اطلاعات تکمیلی

 
© 2018 , All Right Reserved