با قدیمی ترین هتل های دنیا آشنا شوید

هتل های قدیمی

هتل ها ویژگی مشترک مناظر شهری و حومه ی شهرها می باشند. هتل ها محل اقامت، برنامه های سرگرمی و امکانات تفریحی ارائه می دهند. همچنین هتل ها برای ارتقا جاذبه ی یک مقصد گردشگری، المان مهمی تلقی می شوند. قدمت هتلداری به بیش از 1000 سال پیش باز می گردد و هتل نیشیاما اونسن کیهانکان قدیمی ترین آن هاست. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با قدیمی ترین هتل های دنیا آشنا شوید.

هتل های قدیمی

  1. نیشیاما اونسن کیهانکان / Nishiyama Onsen Keiunkan

هتل نیشیاما اونسن کیهانکان در سال 705 میلادی (1300 ساله) توسط «فوجیوارا ماهیتو» پسر معاون امپراطور سی و هشتم ژاپن در استان یاماناشی ژاپن تاسیس شد. این هتل در دهکده ای دور افتاده دردل کوهستان (به همراه کوه فیجی) قرارگرفته است. داخل این هتل چشمه های آبگرمی وجود دارند که آب حمام های هتل را تامین می کنند. در 37 اتاق این هتل فرماندهان نظامی، سیاستمداران، خانواده های حاکم و سامورایی ها اقامت داشته اند. این هتل در زمان جنگ ها محبوبیت بالایی داشت زیرا چشمه های آبگرم این هتل برای تسکین درد عضلات کمک می کرد. هنوز هم هتل نیشیاما اونسن کیهانکان (که توسط یک خانواده اداره می شود) در حال کار است.

نیشیاما اونسن کیهانکان

آشنایی با نیشیاما اونسن کیهانکان

معرفی نیشیاما اونسن کیهانکان

 Nishiyama Onsen Keiunkan

  1. هوشی ریوکان / Hoshi Ryokan

هتل هوشی ریوکان که دومین هتل قدیمی جهان است در ژاپن قرار دارد. هوشی ریوکان از سال ۷۱۸ تاکنون توسط یک خانواده مدیریت می‌شود و هم‌اکنون نسل چهل و ششم از خانواده هوشی، کنترل این هتل را در اختیار دارد. این هتل دارای استخرهای آبگرم بوده و حمام هایی در فضای باز دارد. با توجه به تاریخچه ی آن، این چشمه ها توانایی شفابخشی دارند. هتل هوشی ریوکان اتاق به سبک ژاپنی و غذاهای متنوع سنتی دارد. با توجه به این نکته که 46 نسل از یک خانواده این هتل را مدیریت کردند، به یکی از قدیمی ترین مشاغل خانوادگی در جهان تبدیل شده است.

هوشی ریوکان

هتل هوشی ریوکان

آشنایی با هوشی ریوکان

معرفی هوشی ریوکان

  1. هتل اولد بل / Olde Bell Hotel

هتل اولد بل که در سال 1135 در هورلی تاسیس شد، قدیمی ترین هتل انگلستان است. در طی سال ها این هتل بازسازی شده و گسترش یافته است. به علت قرارگیری در جاده گریت نورت بین اِدینبرا و لندن، به محل محبوب برای تردد کالسکه شهرت داشت. داخل هتل اولد بل آثار هنری این دوره دیده می شوند. در یادداشت های موجود از لحظات مهم تاریخی نام این هتل ذکر می شود. به طور مثال نشست چرچیل و آیزنهاور در زمان جنگ جهانی دوم در این هتل برگزار شد.

هتل اولد بل

Olde Bell Hotel

معرفی هتل اولد بل

آشنایی با هتل اولد بل

  1. سانت پیتر / Sanct Peter

هتل سانت پیتر قدیمی ترین هتل آلمان واقع در کلن می باشد. در سال 1246 این هتل تاسیس شد. این هتل در میان تاکستان های لوا واقع شده است. در کنار منظره ای خیره کننده و مهمان نوازی گرم، این هتل غذاهایی در سطح جهانی ارائه می دهد. اتاق های هتل در رنگ های زیبای دهکده آرنتال (Ahrntal) دکوراسیون شده اند.

سانت پیتر

Sanct Peter

معرفی هتل سانت پیتر

اطلاعات تکمیلی

 
© 2018 , All Right Reserved