با دیدن این رستوران های لوکس دبی حیرت زده می شوید!

لوکس ترین رستوران های دبی

دبی را می توان جواهری روی تاج پادشاهی امارات دانست، کلانشهر مدرنی که به هر گوشه آن که نگاه کنید می توانید آثاری از مدرنیته و زندگی لوکس را ببینید. بدون شک یکی از جاهایی که در تور دبی می توان مدرنیته و لوکس گرایی را به خوبی در آن احساس کرد، رستوران های این شهر است. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با لوکس ترین رستوران های دبی آشنا کنیم. همراه ما باشید.

رستوران تومو- Tomo (از تاکاهاشی)

بد نیست بدانید که رستوارن تومو تا حالا چندین بار برنده ی جایزه از Time Out Dubai شده است. تومو در واقع یک رستوران ژاپنی است که تقریبا می توان گفت بین تمام رستوران های ژاپنی ای که در امارات وجود دارند، زبانزد شده است و دلیل آن هم کیفیت بسیار بالا و طعم خوش عذاهای آن است. در منوی این رستوران می توانید ترکیبی از عذاهای ژاپنی سنتی و غذاهای مدرن را ببینید. یکی از بهترین غذاهای این رستوران، غذایی بسیار خاص به نام Shimesaba kikka است که در پخت آن از یک نوع گل هم استفاده می شود.

 

رستوران تومو

رستوران فیل آبی- Blue elephant

اگر هوس کردید تا در دبی، غذای تایلندی امتحان کنید، پیشنهاد ما این رستوران است. رستوران فیل آبی هم یکی دیگر از لوکس ترین رستوران های دبی است که به هر کسی در سفر با تور دبی قویا توصیه می شود! البته در صورتی که شما با تور تایلند هم به کشور زیبای تایلند سفر کنید، می توانید غذاهای بومی این کشور را درهمان کشور امتحان کنید. در هر صورت یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب این رستوران توسط گردشگران، جدای از غذاهای خاصی که دارد، چشم انداز و محیط زیبای آن است که در آن یک ابشار زیبا و گل های رنگارنگ به چشم می خورند... دیدن این منظره باعث می شود که شما این تصور را کنید که نه در دبی بلکه در تایلند هستید!

رستوران زوما- Zuma

زوما هم یکی دیگر از رستوران های ژاپنی درست در قلب دبی است و جالب است بدانید که توسط San Pellegrino، به عنوان یکی از بهترین رستوران های جهان شناخته شده است پس از همین الان حتما خودتان کیفیت این رستوران را حدس زده اید.

یکی از اصلی ترین مواردی که باعث منحصر بفرد شدن این رستوران می شود، سبک خاص خوردن غذا و سرو غذا در آن است که چندین نفر غذاها را به صورت اشتراکی استفاده می کنند. در منوی این رستوران هم می توان غذاهای خوب زیادی را پیدا کرد با این حال شاید نقطه ی قوت این رستوران در استیک با ترافل باشد که طرفداران خاص خودش را دارد. البته در زوما به عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های دبی می توانید غذاهای سنتی زیاد دیگری از جمله ساشیمی، سوشی و گریل ها را هم بیابید که آن ها شناخته شده تر هستند.

 

رستوران زوما

اسیانو- Ossiano

مطمئنا باشید که در همان نخستین قدم های ورودتان به رستوران اسیانو در دبی، متوجه می شوید که تا حالا مانند آن  در هیچ جای دیگر جهان ندیده اید. اما دلیل این گفته چیست؟ اسیانو رستورانی زیر زمینی است که دور تا دور آن با آکواریوم های مختلف احاطه شده اند، بنابراین وقتی که در آن شروع به عذا خوردن می کنید، این احساس به شما دست می دهد که دارید در ته دریا غذا می خورید! البته که تمرکز اصلی این رستوران هم روی غذاهای دریایی است، پس اگر طرفدار این نوع غذاها نیستید بهتر است به اسیانو حتی فکر هم نکنید. جالب است بدانید که در آکواریوم این رستوران چیزی حدود 6500 جاندار دریایی زندگی می کند که مدام در کنار مهمانان در حال شنا کردن هستند! یکی از موارد دیگری که باعث محبوب شدن این رستوران شده است، نحوه ی تزیین غذاهاست که بسیاری آن را کار هنری می دانند!


 

رستوران اسیانو

 

برای خرید تورهای ویژه جام ملت های آسیا - امارات 2019 اینجا کلیک کنید.

 

اطلاعات تکمیلی

 
© 2018 , All Right Reserved