کاله ایچی آنتالیا

کاله ایچی در آنتالیا - Kaleici 

شهر آنتالیا پیشرفت چشمگیری در مدت زمان بسیار کم داشته و توانسته است  رکورد سریع ترین رشد شهری در ترکیه را به خود اختصاص دهد و همه روزه توریست های زیادی را به صورت رزرو تور آنتالیا و یا انفرادی پذیرا باشد. . داخل این شهر بیشتر شبیه یک شهر کوچک بومی است تا یک شهر پیشرفته و مدرن، کاله ایچی در واقع به معنای داخل قلعه است و شامل بخش اصلی شهر می باشد که با دیوار های قدیمی و بلندی محاصره شده و در امتداد ساحل قرار دارد. از مکان های توریستی این شهر می توان به مناره ییولی و لنگرگاه قایق های تفریحی اشاره نمود. این منطقه دارای خیابان های باریک و تو در تو است که توسط دیوار هایی با قدمت طولانی محصور شده، البته امروزه تنها دو دیوار و یک ورودی از این قلعه باقی مانده است. قسمت شمالی کاله ایچی شامل رستوران ها و مغازه هایی است که در خیابان مزیک واقع شده اند. خیابان مزیک جز خیابان های توریستی و شلوغ کاله ایچی است، اگر می خواهید به قسمت خلوت تر و زیباتر بروید خیابان کلین جان سالار بسیار مناسب شما خواهد بود.

دروازه هادریانوس جز بهترین ورودی های این قلعه است که به دستور امپراطور هادریانوس و به عنوان دروازه اصلی شهر ساخته شده است. شما می توانید از دروازه هادریانوس به راحتی به کلین جار سالار بروید. این دروازه را برای حفاظت شهر در مقابل مهاجمان بنا کرده اند. در بازسازی هایی که اخیرا انجام شده این شهر ظاهر مدرن تری به خود گرفته است اما همچنان شاهد حال و هوای باستانی در جای جای این منطقه خواهید بود.

 

بندر قلعه کاله ایچی در آنتالیا 

در مجاورت  قلعه بندری وجود دارد که یکی ازمراکز تفریحی و جز جالب ترین بندر های ترکیه محسوب می شود. در این بندر فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها وجود دارند و خدمات ورزشی از قبیل قایقرانی و قایق های بادبانی عرضه می شود. شما می توانید صبح قایق سواری کرده و بعد از ظهر به تفریحات دیگر بپردازید.

اطلاعات تکمیلی

 
© 2018 , All Right Reserved