فراموش نشدنی ترین بالون سواری ها در سراسر جهان!

فراموش نشدنی ترین بالون سواری ها در سراسر جهان!

آیا دوست دارید از شلوغی جمعیت دور شده و هیجان تماشای دنیا از آسمان را در بالون تجربه کنید؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به برخی از فراموش نشدنی ترین بالون سواری ها در سراسر جهان برویم.

  1. جیپور، هند (Jaipur)

قلعه ها و کاخ های شهر صورتی بسیار زیبااند اما قطعا دیدن مناظر در یک بالون بسیار جذاب تر از قدم زدن میان آن هاست. با حرکت بر روی دهکده ها و معابد سنگی دور افتاده، هاوا منال (معبد بادها)، امبر فورت و کاخ شهر (برخی از جواهرات معماری این شهر) زیبایی بی همتایی را ببینید. در زمان طلوع بالون سواریتان را آغاز کنید تا زنده شدن جیپور را از نزدیک ببینید.

در تور هند در جیپور بالون سواری کنید.

  1. دشت کانتربری، نیوزیلند (Canterbury Plains)

دشت کانتربری مانند لحاف چهل تکه ای سبز رنگ از جنوب جزایر کوه های آلپ تا اقیانوس آرام ادامه دارد. این منطقه مرکز باستان شناسی بوده و مزارع گیاهان، چراگاه ها و گل های آفتاب گردان آن حدود 80% غلات و محصولات نیوزیلند را تشکیل می دهند. برای درک عظمت و زیبایی منطقه، بهتر است آن را از بالا ببینید. از بالا می توانید چشم اندازه زیبا و کوه های آلپ برف پوشیده را تماشا کنید.

  1. کاپادوکیا، ترکیه (Cappadocia)

وجود بناهای سنگی سورئال و تاکستان هایی به رنگ سبز مخملی، کاپادوکیا را به مقصدی اعجاب انگیر برای بالون سواری بدل ساخته است. شما می توانید با گذر از دودکش های برافراخته ی «دودکش های پریان» به منظره رنگارنگ خیره شوید، که در زمان طلوع و غروب آفتاب بسیار زیباتر می شوند. در هر فصل که از این مکان دیدن کنید با منظره ای منحصر به فرد روبه رو می شوید؛ فرقی نمی کند برف زمستان، شکوفه های بهای، گل های تابستان یا نمای طلایی پاییز باشد.

در تور ترکیه بر روی شهر کاپادوکیا بالون سواری کنید.

  1. صحرای نامیب، نامیبیا (Namib Desert)

سفری هوایی در قلب صحرای نامیب جاذبه های این سرزمین را به تصویر می کشد. قبل از طلوع آفتاب سفر خود را آغاز کنید و تغییر رنگ های صحرا را تماشا کنید. به آرامی بر روی ماسه های نارنجی و صورتی رنگ تپه های ساسِسفلی حرکت کرده و صخره های منحصر به  فرد کوه نوکلافت را ببینید.

  1. البوکرکی، آمریکا (Albuquerque)

هر سال یکی از تاثیرگذارترین گردهمایی های بالون سواری در نیومکزیکو رخ می دهد؛ به صورتی که صدها بالون رنگارنگ در آسمان بلند می شوند. به فستیوال بین المللی بالون سواری در البوکرکی خوش آمدید؛ هر سال صدها علاقه مند به بالون سواری از سراسر دنیا به آمریکا می آیند تا از شرایط جوی عالی و هوای جنوب آمریکا لذت ببرند. با طلوع آفتاب بالون ها به آسمان می روند و منظره ای جادویی ایجاد می کنند که کاملا دیدنی است.

  1. ماسای مارا، کنیا (Masai Mara)

ذخایر ملی ماسای مارا در کنیا در برنامه سالانه «مهاجرت بزرگ» نقشی اساسی ایفا می کنند. بیش از 1 میلیون گورخر و غزال به دنبال غذا در این پارک سفر می کنند و بالون سواران می توانند مانند پرنده منظره ای منحصر به فرد از این حیات وحش خیره کننده تجربه کنند. ماسای مارا یکی از گران قیمت ترین بالون سواری ها، اما از بهترین هاست.

  1. ویلنیوس، لیتوانی (Vilnius)

ویلنیوس یکی از معدود شهرهای اروپایی است که به بالون ها اجازه ی نزدیک شدن به سطح زمین را می دهد؛ شما می توانید از معماری گوتیک و رنسانس شهر قدیمی بازدید کرده و 2 رود ویلنیوس را ببینید.

  1. باگان، میانمار/ برمه (Bagan)

با بالون سواری در آسمان شهر باستانی باگان از بالای هزاران پاگودا گذر می کنید. پاگوداهای ساخته شده میان قرن های 11ام تا 13ام، در فضایی در کنار رود ایرراواددی قرارگرفته اند که منظره ای منحصر به فرد در این کشور معمایی ایجاد می کنند. اگر به دنبال تجربه ای خاص هستید در زمان سپیده دم یا غروب به باگان بروید.

  1. رد سنتر، استرالیا (Red Centre)

بالون سواری یکی از هیجان انگیزترین روش های بازدید از رد سنتر استرالیا می باشد. تماشای دورنمای رد سنتر عظمت این صحرای قرمز را برای شما به تصویر می کشد که تنها صخره های هزار ساله در آن وجود دارند. پرش کانگوروها، چرخش عقاب ها و منظره ی صحرای حیرت انگیز را در نور اول صبح ببینید.

  1. رود نیل، مصر (Nile River)

از هجوم جمعیت دور شوید و از منظره دلنشین رود نیل و قدیمی ترین بناهای مصر در کنار مناظر اطراف شهر لذت ببرید. در سپیده دم بالون سواری خود را آغاز کنید تا عظمت اهرام و معابد را در نور اول صبح ببینید. با گذر از رود نیل، بازی کودکان و زنانی که به آرامی در مزارع کار می کنند منظره ای ناب را تجربه می کنید.

 
© 2018 , All Right Reserved