بالی
Bali

بالی جزیره خدایان

جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان

ویزای این 5 کشور را به راحتی دریافت کنید

صف ها، معرفی نامه و برخورد با کارکنان سفارت را فراموش کنید. این ویزا ها با کم­ترین سختی و در کوتاه­ترین زمان ممکن صادر می شوند. دقیقا همانطور که می پسندید...

  1. آذربایجان

آذربایجان تا همین اواخر جزو کشورهایی بود که مراحل دریافت ویزای آن سخت و طولانی بود. از طرفی هیچ تضمینی برای موفقیت شما وجود نداشت! به تازگی با معرفی ویزای الکترونیک، شرایط کاملا تغییر کرد. یک شبه تمامی مراحل دریافت ویزا ساده شد. تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می شود، ویزا طی 2-4 روز صادر می گردد و در حال حاضر هزینه ی آن حدود 20 دلار است.

 

  1. کامبوج

کامبوج نیز با پیوستن به دنیای مدرن و معرفی ویزای الکترونیک، شرایط دریافت ویزا را بسیار ساده و سریع کرده است. 2-3 روز طول می کشد تا نامه ی در خواست شما وارد سیستم شود و پس از صدور ویزا، توسط ایمیل برای شما ارسال می شود.

به راحتی می توانید در مرز کشورهای مجاورکامبوج - ویتنام، لائوس و تایلند – ویزا بگیرید و به این کشور وارد شوید.

 

  1. سریلانکا

می خواهید به یکی از سواحل طلایی و یا پارک های ملی سریلانکا بروید؟ ورود به این کشور از این آسان تر نمی شود.

به سادگی، یک فرم آنلاین پر کنید و ویزای الکترونیک شما طی 24 ساعت آتی (بدون دردسر، مصاحبه و یا نامه) صادر می شود.

 

  1. تاجیکستان

در سال گذشته تاجیکستان سیستم ویزای الکترونیکی را ارائه کرد و این امر مراحل درخواست را تا حدی ساده کرده که می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید، کافیست یک کپی از پاسپورت خود را داشته باشید.

دیگر مجبور نیستید به سفارت تاجیکستان بروید. ویزای شما طی 1-3 روز صادر می شود، کافیست آن را چاپ کنید و در سفر همراه خود ببرید. ساده و آسان، همانطور که باید باشد.

 

  1. ویتنام

اگر قصد سفر (تا مدت 30 روز) دارید، کافیست درخواست برای ویزای الکترونیک ثبت کنید و مراحل آن طی 1-2 روز به صورت آنلاین انجام می شود. 

برای تور ویتنام خود، به راحتی ویزا دریافت فرمایید.

 

© 2018 , All Right Reserved