مرگ آنتونی بوردن چهره ی مطرح گردشگری در جهان

مرگ آنتونی بوردن چهره ی مطرح گردشگری در جهان

27 خرداد 97

آنتونی بوردن یکی از مهم‌ترین چهره‌های مطرح گردشگری در رسانه‌های جهان، در سن 61 سالگی در گذشت،دلیل مرگ آنتونی بوردین خودکشی اعلام شد.

آنتونی بوردن سرآشپز، نویسنده و برنامه‌ساز برنامه‌ای در حوزه گردشگری و غذا با عنوان «آنتونی بوردن: مهمان ناخوانده» بود و همچنین او از ۷۵ کشور بازدید داشته است و بیشتر برای جشنواره‌های غذا به آنها سفر می‌کرد.

این چهره شناخته‌شده گردشگری و غذا در سال ۲۰۱۴ سفری به ایران داشت و از شهرهای تهران و اصفهان دیدن کرد.

در یکی از مصاحبه های خود با سایت Travel and Leisure و در پاسخ به اینکه چه کشوری وی را بیش از سایرین شگفت‌زده کرده است، پاسخ داد: «من واقعا از برخوردی که در ایران با ما شد، جا خوردم. غذا و مهمان‌نوازی مردم عادی با ما بسیار خوب بود.» وی در ادامه به شهر بیروت و کشور کوبا نیز اشاره کرد. او تاکنون از ۷۵ کشور بازدید داشته است و بیشتر برای جشنواره‌های غذا به آنها سفر می‌کند. این چهره شناخته‌شده گردشگری و غذا در سال ۲۰۱۴ سفری به ایران داشت و از شهرهای تهران و اصفهان دیدن کرد. بوردن در مصاحبه خود افزود: «ایران آن‌طور که انتظار داشتم و احساس می‌کردم، نبود.» به نظر وی، تصویر بسیار بزرگ‌تری نسبت به آنچه در تلویزیون نشان داده می‌شود، وجود دارد. او به گرمی برخورد مردم محلی و غیر منتظره بودن این امر برایش اشاره و سپس خاطرنشان کرد: «من گیج شدم و فکر نمی‌کردم این طور باشد.»

 

 

 

 

© 2018 , All Right Reserved