هتل گرند میلینیوم دبی - شیخ زائد

 
  • هتل گرند میلینیوم  دبی
 
    15:00
 
 
 

هتل گرند میلینیوم دبی (Grand Millennium Dubai)، در جاده شیخ زائد واقع شده است و ارائه کننده ی اینترنت رایگان در اتاق های بزرگ و سایر مناطق هتل می باشد. همچنین دارای یک استخر شنای روی بام با چشم اندازی پانورامیک از شهر و پارکینگ رایگان در محل می باشد.

اتاق ها در هتل گرند میلینیوم دارای مبلمان مدرن می باشند. هر اتاق مجهز به حوله و دمپایی برای حمام، تلویزیون صفحه تخت و پخش کننده dvd می باشد.

هتل گرند میلینیوم دبی دارای طیف گسترده ای از رستوران و کافه می باشد. رستوران آسیایی در طبقه ی هجدهم واقع شده است و دارای ایستگاه آشپزی زنده و چشم اندازی از خلیج فارس و ساحل جمیرا می باشد. کافه کنار استخر میان وعده های سبک و نوشیدنی های متنوع سرو می کند.

هتل گرند میلینیوم دبی در فاصله 10 دقیقه ای (با ماشین) از مرکز خرید امارات و دبی مارینا قرار دارد. دبی مدیا سیتی و اینترنت سیتی نیز در 2 کیلومتری از هتل واقع شده اند. از هتل تا فرودگاه بین المللی دبی با ماشین 25 دقیقه فاصله است.

 

مجموعه رستوران های هتل گرند میلینیوم دبی

کافه بلژیکی (Belgian Cafe): ارائه دهنده ی غذاهای بلژیکی در محیطی دنج می باشد.

کافه کریستال (Crystal): ارائه دهنده ی انواع نوشیدنی، کوکتل، فینگر فود و موسیقی زنده می باشد.

کافه جاز (Juzz): ارائه دهنده ی انواع آبمیوه های طبیعی و تازه، غذاهای سبک در کنار استخر با چشم اندازی از ساحل جمیرا و خلیج فارس می باشد.

اتریوم (Atrium): از تجربه ی غذا خوری منحصر به فرد به سبک ونیزی، دارای سقف بلند و معماری ایتالیایی لذت ببرید.

توشی (Toshi):  ارائه دهنده ی غذاهای پان آسیایی و دسر های بین المللی با تم مخصوص شب می باشد.

تعداد اتاق های هتل:340

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل