هتل کنراد بالی

 
  • هتل کنراد بالی
 
    15:00
 
 
 

هتل کنراد بالی (Conrad Bali hotel) با پای پیاده تنها 3 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. کنراد بالی یک هتل ساحلی لوکس با دسترسی به ساحل شنی می باشد. استخر بزرگ و رو باز هتل کنراد بالی به طور 24 ساعته پذیرای مهمانان می باشد. ارئه دهنده ی اینترنت بیسیم رایگان در لابی و سرویس اتوبوس رایگان به فروشگاه های بالی کالکشن و غذاخوری ها، می باشد.

اتاق های وسیع دارای بالکن خصوصی مشرف به اقیانوس و باغ هستند. امکانات راحتی مدرن از قبیل منوی بالش رایگان و قهوه ساز در تمامی اتاق ها موجود می باشد. امکانات سرگرم کننده ی داخل اتاق شامل تلویزیون های صفحه تخت کابلی و پخش کننده ی DVD می باشد.

کنراد بالی تا فروشگاه های متنوع و مراکز غذاخوری در بالی کالکشن یک رانندگی 5 دقیقه ای کوتاه دارا می باشد. هتل کنراد بالی تا منطقه ی کوتا و فرودگاه بین المللی انگورا رای 10 کیلومتر فاصله دارد. منطقه سمینیاک در 18 کیلومتری هتل واقع شده است.

مرکز آبگرم جیوا ارائه دهنده ی ماساژی استثنایی و خدمات زیبایی می باشد. هتل همچنین با پرداخت اضافه بها، تورهای دوچرخه سواری، درس های یوگا و فعالیت های ورزش های آبی را سازمان دهی می کند. مهمانان همچنین می توانند در کلاس های رایگان آموزش غذاهای محلی، رقص و زبان اندونزیایی، عضو شوند.

گزینه های صبحانه به طور بوفه و سفارشی موجود است که در نشیمن روباز رستوران سوکو سرو می شود. همچنین غذاهای ژاپنی در رستوران RIN سرو می شود. غذاهای مدیترانه ای و دریایی در رستوران ساحلی Eight Degrees South سرو می شوند. مهمانان می توانند از نوشیدنی های تازه در کافه ایست و کافه آزورا لذت ببرند.

تعداد اتاق های هتل: 353  امکانات محبوب: اینترنت رایگان، اتاق خانوادگی، سرویس حمل و نقل به فرودگاه، مرکز آبگرم و سلامت ، مرکز تناسب اندام، رستوران

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل