هتل کارتون استانبول - تکسیم بیگلو

 
  • هتل کارتون استانبول
 
   14:00 - 18:00
 
 
 

هتل کارتون استانبول (Cartoon Hotel)، دارای دکوراسیونی از شخصیت های کارتونی بوده و برای مهمانانش اقامتی بی نظیر را در قلب منطقه ی سنتی استانبول، بی اغلو رقم می زند. کافه ی این هتل 4 ستاره چشم اندازی از میدان تکسیم ارائه می دهد و اطراف و سقف رستوران هتل از پنجره ساخته شده است.

اتاق های هتل کارتون استانبول مجهز به اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون، سیستم تهویه هوا ی مطبوع و سرویس های بهداشتی مدرن به همراه دوش می باشند.

مهمانان هتل کارتون می توانند از شام سرو شده در رستوران آیشا (Aisha Restaurant) نهایت لذت را ببرند. دیوار ها، سقف و آسانسور این رستوران شیشه ای هستند. کافه ی هتل محیطی شیک دارد و نوشیدنی های خود را در پس زمینه ای از افق شهر استانبول سرو می کند.

هتل کارتون استانبول با میدان تکسیم و ایستگاه مترو ی مجاورش به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. می توانید با 5 دقیقه پیاده روی از هتل به مرکز فرهنگی آتاتورک برسید. فاصله ی فرودگاه آتاتورک با هتل 20 کیلومتر است.

 

خدمات و تسهیلات هتل کارتون استانبول

اینترنت بی سیم رایگان، پارکینگ رایگان، کانتر پذیرش 24 ساعته، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، لوازم لباسشویی، اتاق جلسات، پرسنل چند زبانه، سرویس راهنما، روزنامه ی رایگان در لابی، انبار بار، گهواره ی رایگان، تختخواب تاشو/اضافه موجود می باشد، لوازم بهداشتی رایگان، خدمات اتاق ( در ساعاتی خاص )، باربر، بخش های اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، سشوار، میز، تلفن، آب معدنی رایگان و گاوصندوق داخل اتاق.

 

غذا خوری در هتل کارتون استانبول

رستوران آیشا یکی از نماینده های عرضه ی غذا ی لبنانی در ترکیه است. این رستوران فوق العاده ترین غذا های خاورمیانه ای، مدیترانه ای و غذا های ویژه ی لبنانی را در سبکی مدرن به مهمانانش تقدیم می کند. آیشا با چشم انداز زیبایی از شهر و آسانسور شیشه ای، روی سقف هتل کارتون قرار گرفته و غذا های اصیل عربی را برای مهمانان گرامی هتل سرو می کند. می توانید در کافه ی رستوران از چشم انداز زیبا ی منطقه ی تکسیم لذت برده و نوشیدنی و میانوعده میل کنید.

 

تعداد اتاق ها: 127

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ / اتاق های خانوادگی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / رستوران / خدمات اتاق 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل