هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا آنتالیا - کنیالتی

 
  • هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا آنتالیا
 
    14:00
 
 
 

هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا آنتالیا (Porto Bello Hotel Resort & Spa)، به اندازه ی 1 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل لوکس 5 ستاره در ساحل کنیالتی و در نزدیکی مرکز پرجنب و جوش آنتالیا قرار گرفته است. یک استخر روباز، زمین های تنیس و یک مرکز آبگرم مدرن، از جمله ی تسهیلات هتل پورتو بلو به شمار می روند.

هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا شامل بالکن، تلویزیون صفحه تخت، فضا ی نشیمن و مینی بار می باشند.

مهمانان می توانند در رستوران های هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا از صرف انواع غذا های بین المللی لذت ببرند. غذا ها در فضا های روباز و سرپوشیده به همراه نوشیدنی های محلی سرو می شوند.

سونا، جکوزی و تسهیلات ماساژ ارائه شده در هتل پورتو بلو برای تمدد اعصاب ایده آل هستند. استخر روباز هتل توسط درختان نخل احاطه شده است. همچنین یک باشگاه ورزشی مدرن با دستگاه های هوازی جدید در هتل پورتو بلو قرار دارد.

مرکز آبگرم هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا در دامنه ی کوه های بِیدالَری، در 22 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا واقع شده است. پارکینگ رایگان در مجموعه ی هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا موجود می باشد.

 

سرگرمی در هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا آنتالیا

هتل پورتو بلو انواع نمایش، مهمانی و فعالیت های ورزشی و تفریحی را برای مهمانان خود تدارک دیده است. از بازی های تنیس، والیبال، واترپولو، فوتبال دستی و بیلیارد لذت ببرید. آب تنی در استخر های هتل خاطراتی فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. استخر های هتل از این قرارند: روباز، روباز کودکان، سرپوشیده و سرپوشیده ی کودکان. هتل پورتو بلو از طریق گذرگاهی به ساحل 150 متری شن و سنگریزه ای کنیالتی دسترسی دارد؛ می توانید در این ساحل زیبا به تفریح بپردازید. فرزندان شما می توانند در مینی کلوب هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا سرگرم شوند ( کودکان 5 الی 12 ساله ).

 

مرکز آّبگرم هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا آنتالیا

هتل پورتو بلو جهت دو چندان کردن لذت تعطیلات برای شما، جدید ترین امکانات ورزشی و بهترین خدمات مرکز آبگرم آماده کرده است. 6 اتاق خدمات در مرکز آبگرم هتل پورتو بلو قرار دارند . خدمات مرکز عبارتند از انواع ماساژ مانند ماساژ های سنگ داغ و تایلندی، خدمات مراقبتی صورت و انواع تراپی ها از جمله آروماتراپی و آیورودا. سونا، جکوزی و حمام ترکی از بخش های این مرکز به شمار می روند.

 

غذا خوری در هتل پورتو بلو ریزورت اند اسپا آنتالیا

از غذا های لذیذ و نوشیدنی های گوارا ی ارائه شده در هتل پورتو بلو لذت ببرید.

رستوران پالم: این رستوران در کنار استخر قرار دارد و غذا های ترکی و بین المللی را در وعده های صبحانه، نهار و شام به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. مهمانان می توانند در کافه ی رستوران نوشیدنی میل نمایند.

رستوران آلِگریا ( سفارشی ): از صرف غذا های ایتالیایی ( شام ) در چشم اندازی از دریا لذت ببرید. کافه ی رستوران نوشیدنی سرو می کند. صرف غذا در این رستوران با انجام رزرو امکان پذیر است.

رستوران مانگال: رستوران مانگال نهار، غذا های سبک، نوشیدنی و منو ی سفارشی ماهی ارائه می دهد.

کافه ها: لابی، پلاژ و سِیلورز.

 

تعداد اتاق ها: 346

محبوب ترین امکانات هتل:

حمل و نقل فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / اینترنت بی سیم رایگان / رستوران / مرکز آبگرم و سلامت / بدنسازی

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل