هتل پارک حیات ماچکا پالاس استانبول استانبول - park hyatt istanbul - macka palas Istanbul

هتل پارک حیات ماچکا پالاس استانبول

استانبول - شیشلی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل پارک حیات ماچکا پالاس استانبول (Park Hyatt Istanbul - Macka Palas)، در نیشان تاشی (Nisantasi) خیابان مدرن و مد استانبول که در نزدیکی مراکز خرید متعدد می‌باشد واقع شده است. اتاق‌های مدرن این هتل استراحتگاهی راحت برای میهمانان می‌باشند. فاصله هتل تا مرکز کنوانسیون استانبول 5 دقیقه است.

هتل پارک حیات ماچکا دارای طراحی ادغام شده مدرنیته و تاریخ می‌باشد. اتاق‌های هتل بزرگ بوده و با چشم انداز زیبا از شهر و حمام‌های لوکس پذیرای میهمانان می‌باشند.  

رستوران‌های هتل مکانی آرام برای استراحت و صرف میل غذاهای خوش طعم می‌باشد. در رستوران‌های هتل پارک حیات انواع میان ‌وعده‌های سبک را برای میهمانان سرو می‌نماید.

خیابان نیشانتاشی و دانشگاه مد در چند قدمی هتل می‌باشند. همچنین رستوران‌ها و کافه‌های متعددی در نزدیکی هتل واقع شده اند. سرویس رفت و آمد فرودگاهی با هزینه اضافی برای فرودگاه آتاتورک فراهم شده است. فاصله فرودگاه تا هتل 25 کیلومتر است.

 

مرکز آبگرم هتل پارک حیات ماچکا پالاس استانبول

در این مرکز آبگرم انواع روش‌های درمانی و ماساژهای متنوع برای میهمانان ارائه می‌شود. میهمانان قادر خواهند بود روز پر از آرامشی را به دور از تنش‌های روزانه در این مرکز آبگرم تجربه نمایند.

 

رستوران هتل پارک حیات ماچکا پالاس استانبول

در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و محلی برای میهمانان سرو می‌شود. میهمانان می توانند زمان مفرحی را در کافه هتل سپری کرده و نوشیدنی‌های مخصوص میل کنند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / استخر شنا / مرکز سلامتی و تناسب اندام / پارکینگ رایگان / اتاق‌های خانوادگی  

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map

امکانات هتل

دیگر هتل های استانبول

تورهایی که به این هتل می روند

 
© 2018 , All Right Reserved