هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا دبی

 
  • هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا دبی
 
 
 
 

نیکی بیچ ریزورت اند اسپا دبی (Nikki Beach Resort & Spa Dubai)، دارای ساحل خصوصی و استخر روباز می باشد. این هتل در قلب جمیرا و در نزدیکی کانال جدید دبی قرار گرفته است. اینترنت بی سیم رایگان در تمامی مجموعه رایگان می باشد.

از امکانات اتاق های هتل می توان به تلویزیون  صفحه تخت، پخش کننده موسیقی از دستگاه های اپل، قهوه ساز، کتری، حمام های شخصی، حوله، دمپایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین سشوار اشاره نمود.

میهمانان می توانند از 5 رستوران موجود در این هتل استفاده نمایند. زمین تنیس و پذیرش 24 ساعته جز خدماتی است که این هتل ارارئه می کند.

فاصله هتل بیچ ریزورت اند اسپا تا مرکز خرید ال غزال مال ( (Al Ghazal Mallبه اندازه 1.9 کیلومتر، تا دبی مال و برج خلیفه  7 کیلومتر، تا مرکز تجاری 4 کیلومتر، تا ساحل و مرکز آبگرم 10 کیلومتر بوده و نزدیکترین فرودگاه به این هتل فرودگاه بین المللی دبی می باشد. پارکینگ رایگان نیز در دسترس میهمانان قرار خواهد گرفت.

 

استخر هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا

استخر 27 متری شنا و استخر حبابی هر دو دارای چشم اندازی حیرت انگیز از خلیج فارس می باشند. این استخر ها فقط برای میهمانان هتل می باشند. میهمانان می توانند زمان بسیار خوب و پر ارامشی را در این مکان تجربه نمایند.

مرکز تناسب اندام هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا

این مرکز تناسب اندام مجهز به تمامی وسایل های ورزشی که میهمانان می توانند ورزش های مورد علاقه خود از قبیل  ورزش های قدرتی، مقاومت، تعادل و دستگاه های مناسب قلبی است که به میهمانان می یوانند از این هتل استفاده کرده و لذت ببرند.

 

رستوران های هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا

کافه بیچ کلاب Beach Club

با فضایی مدرن و زیبا که با مبلمان تمام سفید تزیین شده و تخت های نرمی که در این مکان و جود دارد غذا های خوش طعم بین المللی، سالاد های بی نظیر، سوشی، غذا های دریایی و مرغ سرخ شده با زمان پخت زیاد را سرو می کند. میهمانان می توانند در این رستوران شاهد نمای زیبایی از استخر و خلیج فارس باشند.

کافه نیکی Café Nikki

در فضایی آرام و مدرن، با سر آشپزان ماهر غذا های بین المللی، مدیترانه ای، سالاد، ساندویچ و غذا های دریایی را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان می توانند در این رستوران نهار و شام میل کنند.

رستوران کِی وست key West

با چشم انداز زیبایی از شهر و سرو غذا های دریایی و  گوشت های کبابی با ادویه های مخصوص با مواد اولیه تازه پذیرای میهمانان خواهد بود.

کافه سول لانگ Soul Lounge

با چشم انداز زیبایی از خلیج فارس و نوشیدنی های متنوع پذیرای میهمانان خواهد بود. میهمانان زمان شاد و مفرحی را در این کافه تجربه خواهند کرد.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / ساحل / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ رایگان / کافه