هتل موون پیک ازمیر

 
  • هتل موون پیک ازمیر
 
 
 
 

هتل موون پیک ازمیر (Movenpick Hotel Izmir)، در میدان جمهوریت واقع شده است. این هتل با اتاق های لوکس و با چشم انداز زیبا پذیرای میهمانان می باشد. هتل موون پیک دارای مرکز تناسب اندام، مرکز آبگرم عالی پذیرای میهمانان می باشد.

اتاق های هتل موون پیک با رنگ های کرم تزیین شده اند، تمامی اتاق ها محهز به تلویزیون های صفحه تخت و بالشت های زد آلرژی می باشند. بعضی از اتاق ها دارای چشم انداز زیبا از خلیج ازمیر می باشند.

رستوران موون پیکس مارگاکس (Margaux Restaurant) غذا های محلی ترک و بین المللی را با مواد اولیه تازه برای میهمانان سرو می کند. کافه سوئیس مید پاستاری شاپ (Swiss Cake pastry shop) شیرینی و کیک های خانگی خوش طعمی را برای مبهمانان سرو می نماید. کافه میسترال (Mistral Bar) درطبقه آخر هتل واقع شده و نوشیدنی های مخصوصی را برای میهمانان سرو می نماید.

میهمانان می توانند در مرکز سلامتی بزرگ و مجهز هتل در کلاس های یوگا و پیلاتس شرکت کنند. از دیگر خدمات این مرکز سلامتی می توان به سونا، ماساژ های مختلف و همچنین خدمات زیبایی اشاره کرد.

فاصله هتل موون پیک ازمیر تا فرودگاه بین المللی مندرس 15 کیلومتر می باشد.

این هتل برای کسانی که علاقه مند به پیاده روی تنهایی، پیاده روی در حومه و محل های خلوت شهر می باشند مناسب است.

 

مرکز تناسب اندام هتل موون پیک

این مرکز تناسب اندام مجهز در طبقه 11 هتل واقع شده و دارای چشم انداز زیبایی از آسمان شهر ازمیر می باشد. میهمانان می توانند سوال های خود را از مربی هایی که در این مرکز تناسب اندام مشغول به کار هستند بپرسند. اتاق ماساژ، سونا خشک و سونا بخار، استخر سر پوشیده جز خدماتی هستند که مرکز سلامتی برای میهمانان خود ارائه می کند.

 

اتاق جلسه هتل موون پیک

این هتل دارای چندین اتاق جلسه مجهز می باشد که میهمانان می توانند جلسات حرفه ای را در این اتاق جلسات برگزار نمایند.

 

رستوران های هتل موون پیک

رستوان مارگواکس Margaux Restaurant

مارگواکس غذا های محلی ترک با مواد اولیه تازه تهیه می شود، یک منو غذایی کودکان نیز در این رستوران وجود دارد که غذا های مورد علاقه کودکان در این منو وجود دارد.

کافه سوئیس کیک Swiss Cake

در طبقه همکف هتل واقع شده و شیرینی ها و کیک های خانگی و خوش طعمی را برای میهمانان سرو می کند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / استخر شنا / پارکینگ / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / مرکز تناسب اندام / کافه