هتل مونتین بانکوک

 
  • هتل مونتین بانکوک
 
    14:00
 
 
 

هتل مونتین بانکوک (The Montien Hotel) در سیلوم مرکزی واقع شده است و حدود 320 متر از ایستگاه MRT سام یان فاصله دارد. هتل مونتین توسط باغ های زیبا احاطه شده است و دارای یک استخر رو باز و کلوب می باشد.

جاذبه های محلی مانند مرکز خرید MBK و سیام پاراگون با هتل مونتین 1.5 کیلومتر فاصله دارند. هتل تا فرودگاه بین المللی سووارنابهومی 23 کیلومتر فاصله دارد.

اتاق ها در هتل مونتین بانکوک دارای مبلمان به سبک تایلندی ، نور ملایم ، تهویه هوا، تلویزیون کابلی و مینی بار می باشند. سرویس بهداشتی اختصاصی با تجهیزات وان و امکانات حمام موجود می باشد.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام ورزش کنند و یا در کانتر تور، سفر های یک روزه ای ترتیب دهند. هتل همچنین ارائه دهنده ی مرکز تجاری و سرویس خشک شویی می باشد.

کافی شاپ 24 ساعته ی روئنتون ارائه دهنده ی غذاهای بین المللی و رستوران مونتی دارای منوی اروپایی الاکارت می باشند. گزینه های دیگر غذاخوری شامل غذاهای چینی، نانوایی و دو سالن دیگر می باشند.

بنگ راک یک انتخاب عالی برای مسافرانی که به مردم خونگرم و گشت و گذار علاقه مند هستند، می باشد.

تعداد اتاق های هتل: 475

امکانات محبوب: اینترنت رایگان، سرویس حمل و نقل به فرودگاه، استخر زو باز، مرکز تناسب اندام، اتاق هایی که سیگار ممنوع می باشد، پارکینگ رایگان.

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل