هتل مرکور تکسیم استانبول

 
  • هتل مرکور تکسیم استانبول
 
    14:00
 
 
 

هتل مرکور تکسیم استانبول (Mercure Istanbul Taksim)، در مکانی مناسب و در فاصله ی 10 دقیقه پیاده روی از میدان تکسیم و خیابان استقلال قرار گرفته است. اتاق های این هتل 4 ستاره عایق صدا هستند. یک رستوران سفارشی و یک کافه در مرکور تکسیم وجود دارند. اینترنت بی سیم رایگان و کانتر پذیرش 24 ساعته از جمله ی تسهیلات هتل می باشند. کاخ دلمه باغچه به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی با هتل مرکور تکسیم فاصله دارد.

اتاق های هتل مرکور تکسیم دکوراسیونی مدرن داشته و مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، تلفن، کتری برقی، صندوق و مینی بار می باشند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها شامل دوش یا وان بوده و دارا ی سشوار هستند. برخی از اتاق ها چشم اندازی از دریا و شهر استانبول دارند.

کافه ی واقع بر تراس هتل مرکور تکسیم این امکان را به مهمانان می دهد که از نوشیدنی ها و میانوعده های سرو شده در آن در چشم اندازی فوق العاده از تنگه ی بسفر لذت ببرند.

مرکور تکسیم سرویس هایی مانند خشکشویی، لباسشویی و اتو کشی ارائه می دهد.

موزه ی هنر های مدرن استانبول در 1.5 کیلومتری و مرکز همایش های لطفی کردار در 1.9 کیلومتری هتل مرکور تکسیم قرار گرفته اند. بندر کشتی کاباتاش با هتل به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی فاصله دارد و مهمانان می توانند با از طریق این بندر به جزایر پرنس بروند. فاصله ی ایستگاه تراموا ی کاباتاش از مرکور تکسیم به اندازه ی 5 دقیقه پیاده روی است و این ایستگاه دسترسی آسان به منطقه ی سلطان احمد – واقع در 4.8 کیلومتری هتل – را میسر می سازد. فرودگاه آتاتورک 21 کیلومتر با هتل مرکور تکسیم فاصله دارد.

 

خدمات و تسهیلات هتل مرکور تکسیم استانبول

پارکینگ خصوصی روباز، پارک اتومبیل توسط پیشخدمت، سرویس راهنما، خدمات اتاق، 2 اتاق جلسه، سرویس کپی/پرینت ( شامل اضافه بها )، کانتر پذیرش 24 ساعته، ماشین جلا ی کفش، مرکز تجاری سلف سرویس، گهواره ( در صورت درخواست ) و اتاق های متصل.

 

غذا خوری در هتل مرکور تکسیم استانبول

رستوران هتل مرکور تکسیم غذا های ترکی و بین المللی سرو می کند. منو های این رستوران عبارتند از: منو ی کودکان، منو ی گیاهخواران و منو ی حلال. همچنین مهمانان می توانند در کافه ی لابی وقت گذرانی کنند.

 

تعداد اتاق ها: 137

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / اتاق های خانوادگی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / بدنسازی / خدمات اتاق

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل