هتل لمردین مینا سیاحی بیچ دبی - جمیرا

 
  • هتل لمردین مینا سیاحی بیچ دبی
 
    15:00
 
 
 

هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا دبی (Le Meridien Mina Seyahi Beach Resort & Marina) در جمیرا واقع شده است و تا ساحل 3 دقیقه فاصله دارد، همچنین دارای یک ساحل شنی به مساحت 1200 متر می باشد. این هتل 5 ستاره و لوکس مجهز به چندین استخر شنا در میان باغ های سرسبز، و 5 سالن غذاخوری و سرگرمی می باشد.

اتاق های هتل لمردین دارای دکوراسیون شیک و هوایی مطبوع هستند. همه ی اتاق ها مجهز به اینترنت بیسیم رایگان، تلویزیون صفحه تخت و گاوصندوق می باشند. اتاق ها، چشم اندازی پانورامیک از خلیج فارس و افق دبی را برایتان فراهم می آورند.

امکانات تفریحی در هتل مینا سیاحی شامل یک مرکز ورزش های آبی، و مرکز تناسب اندامِ کلوب مینا می باشد. مهمانان جوان می توانند از کلوب پنگوئن ارائه دهنده ی برنامه های تفریحی، بازی های ساحلی و همچنین دو استخر جداگانه برای کودکان، بهره مند شوند.

مهمانان می توانند از طیف گسترده ی غذاهای کلاسیک و دلچسب بین المللی لذت ببرند. هورایزن ارائه دهنده ی انواع تنقلات و کوکتل در کنار استخر می باشد. برای یک شب شاد، کافه برستی (Barasti) ارائه دهنده ی سرگرمی های زنده می باشد.

هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا تا امارات گلف با اتومبیل 10 دقیقه فاصله دارد. مرکز خرید امارات 8 کیلومتر و فرودگاه بین المللی دبی 31 کیلومتر تا هتل فاصله دارند.

الصفوح یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به سواحل، آرامش و مواد غذایی است.

 

تفریحات در هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا دبی

استخر و ساحل: هتل دارای 5 استخر برای مهمانان و همچنین استخر سایه بان برای کودکان می باشد. اگر به ساحل اهمیت می دهید، این هتل دارای بلندترین خط ساحلی خصوصی در دبی می باشد.

مرکز تناسب اندام کلاب مینا: باشگاه مینا مجهز به طیف گسترده ای از دستگاه های هوازی و همچنین یک منطقه ی آموزشی می باشد. با کمک تیم حرفه ای باشگاه، تناسب اندام خود را در تعطیلات حفظ خواهید کرد. باشگاه مجهز به سونا، اتاق بخار و استخر می باشد.

مرکز ورزش های آبی: ارائه دهنده ی طیف گسترده ای از ورزش ها شامل اسکی، موج سواری و قایقرانی می باشد.

زمین تنیس: هتل لمردین مینا دارای 4 زمین تنیس مجهز به نور افکن می باشد.

کلوب کودکان: برای اینکه هم کودکان و هم والدین از سفر خود لذت ببرند، کلوب رایگان کودکان هفت روز هفته در دسترس می باشد. این کلوب ارائه دهنده ی بازی ها و فعالیت های متنوع، خدمات نگهداری از کودک، منوی ویژه، و بازی های ساحلی روزانه می باشد. همواره به منظور استراحت والدین، برنامه ای برای سرگرم کردن کودکان وجود دارد.

مرکز آبگرم (واقع در وستین دبی): از آبگرم بهشتی واقع در وستین دبی که در مجاورت هتل واقع شده است لذت ببرید. این مرکز ارائه دهنده ی انواع خدمات درمانی شامل ماساژ، خدمات مربوط به صورت، بدن و... می باشد.

 

رستوران های هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا دبی

کافه ساحلی برستی (BARASTI): ارائه دهنده ی غذاهای بین المللی

رستوران فیش (FISH): ارائه دهنده ی غذاهای دریایی

رستوران گورمت بای کی.سی.ال.ای (GOURMET BY KCAL): ارائه دهنده ی غذاهای سالم

لیتست رسپی (LATEST RECIPE): ارائه دهنده ی غذاهای براسری

کافه استخر هورایزن (HORIZON POOL BAR): ارائه دهنده ی میانوعده در روز و غذاهای بین المللی در شب

لتیتیود 25 (LATITUDE 25): ارائه دهنده ی محصولات و دسرهای پخته شده

بانز اند کواز (BUNS & COWS): ارائه دهنده ی انواع برگرها

غذاخوری خصوصی: لحظه های خاص را جشن بگیرید.

تعداد اتاق های هتل:220

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل