هتل سونن مارماریس مارماریس - sonnen hotel marmaris Marmaris

هتل سونن مارماریس

مارماریس
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سونن مارماریس، Sonnen Hotel، در 50 متری ساحل قرار گرفته است. در این هتل 3 ستاره یک استخر روباز وجود دارد که توسط باغی از گل های بوگین ویلیا محاصره شده است و اتاق های هتل دارا ی تهویه هوا ی مطبوع می باشند. دسترسی به اینترنت بیسیم در بخش های عمومی هتل سونن به صورت رایگان ارائه می شود.

اتاق های هتل سونن طراحی امروزی دارند و شامل بالکنی با چشم انداز باغ یا دریا هستند. هر اتاق مجهز به تلویزیون و تهویه هوا ی مطبوع می باشد. یک سشوار و دوش، از تسهیلات موجود در سرویس بهداشتی خصوصی اتاق به شمار می روند.

مهمانان می توانند مجموعه ی متنوعی از غذا های ترکی و بین المللی را در رستوران سلف سرویس و کافه ی میانوعده ی هتل سونن امتحان کنند. در طول روز، کافه ی هتل نوشیدنی های گوارا سرو می کند.

کانتر پذیرش هتل سونن به صورت 24 ساعته آماده ی سرویس دهی به مهمانان عزیز می باشد. مرکز شهر پر جنب و جوش مارماریس به همراه کافه ها و رستوران های متعدد واقع در آن، در 700 متری هتل سونن قرار گرفته است. فرودگاه دالامان 90 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

 

خدمات و تسهیلات هتل سونن مارماریس

باغ، استخر، استخر روباز ( فصلی )، پارکینگ عمومی رایگان ( در محلی نزدیک به هتل، بدون نیاز به رزرو )، تبدیل ارز، گاوصندوق ( شامل اضافه بها )، استخر کودکان، فکس، نظافت، خدمات درمانی، پزشک، مینی بار، تلفن و ساحل شنی ( واقع در 50 متری هتل ).

 

تعداد اتاق ها: 141

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    اتاق های خانوادگی    پارکینگ رایگان

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map

امکانات هتل

دیگر هتل های مارماریس

 
© 2018 , All Right Reserved