هتل سوفیتل دبی پالم ریزورت اند اسپا - پالم

 
  • هتل سوفیتل دبی پالم ریزورت اند اسپا
 
    15:00
 
 
 

هتل سوفیتل دبی پالم ریزورت اند اسپا (Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa) در منطقه ی پالم جمیرا واقع شده و جو جزایر پلینزی دارد. این هتل مجهز به یک لابی بزرگ با دیواری پوشیده شده از 170 نوع گیاه فرانسوی، اینترنت بی سیم رایگان ، 16 مرکز غذاخوری و سرگرمی، ساحل خصوصی، 3 استخر و یک کلوب کودکان به نام آمورا می باشد.

تمامی اتاق ها در هتل سوفیتل پالم دارای چشم اندازی از دریا، پالم و یا اقامتگاه و امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، چای یا قهوه ساز، جا رختی و... می باشند. سوئیت ها و آپارتمان ها دارای اتاق پذیرایی، اتاق غذاخوری و سرویس بهداشتی اختصاصی با تجهیزات لانوین یا هرمس هستند.

مهمانان هتل سوفیتل پالم می توانند از انواع غذاها از جمله بین المللی، فرانسوی، آسیایی و ایتالیایی لذت ببرند. رستوران پورتر هوس (Porter House)، استیک های آبدار و گریل، و مایوئی بیچ (Maui Beach) در کنار ساحل کوکتل ارائه می کنند. رستوران هنگ لونگ (Hong Loong) ارائه دهنده ی غذاهای معتبر چینی با نمایش مستقیمی از دریا می باشد.

مرکز آبگرم سو (The So Spa) 28 اتاق برای خدمات، استخر آب دریا، سونا، خدمات زیبایی فرانسوی، انواع ماساژ و اتاق ریلکسیشن دارد. مرکز سو فیت (The So Fit) باشگاهی با تکنولوژی بالا و مجهز به دستگاه های مدرن هوازی می باشد. برای فعالیت های پر هیجان مهمانان می توانند از اسکله قایق و یا دو زمین تنیس، استفاده کنند.

دبی مارینا با اتومبیل 10 دقیقه تا هتل سوفیتل پالم فاصله دارد. برج خلیفه و مرکز خرید دبی نیز 20 دقیقه با اتومبیل از هتل فاصله دارند. فرودگاه بین المللی دبی در فاصله 38 کیلومتری از هتل واقع شده است.

 

کافه و رستوران های هتل سوفیتل پالم ریزورت اند اسپا دبی

استیک و گریل پورتر هوس (PORTERHOUSE STEAKS & GRILLS): گوشت های لذیذ و فضایی کلاسیک و بسیار شیک با هم ترکیب شده اند تا یک خانه استیک بی عیب و نقص را ایجاد کنند. فضای روباز رستوران یک جو رمانتیک را در زیر ستارگان به وجود آورده است.

رستوران دریایی موآنا (MOANA): این رستوران کنار استخری با آب احاطه شده است و ارائه دهنده ی منویی فوق العاده از غذاهای دریایی با الهام از مزه های آسیایی می باشد. سلف سرویس رستوران دارای بهترین سوشی، ساشیمی و سویچه می باشد.

هنگ لونگ (HONG LOONG): رستوران هنگ لونگ یک ترکیب جذاب از مزه ها و سنت غنی چینی به سبک معاصر ارائه می کند. یک منوی متنوع از مزه هایی که در کنار چای سرو می شود.

ساحل مایوئی (MAUI BEACH): آرامش را در محیطی کنار استخر و روی ماسه های سفید نرم تجربه کنید. مهمانان در طول روز می توانند از انواع ساندویچ های خوشمزه، پیتزا ، پنینی ، آبمیوه های تازه و کوکتل های پلنیزی لذت ببرند.

بوتگا (BOTTEGA): این رستوران با جوی گرم و خانوادگی ارائه دهنده ی غذاهای کلاسیک ایتالیایی و آمریکایی می باشد.

ماناوا (MANAVA): نام این رستوران در جزایر پلینزی به معنای "خوش آمدید" می باشد. این رستوران دارای محیطی رنگارنگ با نقاشی های تاهیتی پل گوگن می باشد. رستوران تمام روز ارائه دهنده ی انواع غذاهای خوشمزه بین المللی برای صبحانه، ناهار و شام می باشد.

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل