هتل ساندنس ریزورت بدروم

 
  • هتل ساندنس ریزورت بدروم
 
    14:00
 
 
 

هتل ساندنس ریزورت بدروم (Sundance Resort) ،با خدمات UAll و ساحل اختصاصی در 20 کیلومتری مرکز شهر بدروم و 56 کیلومتری فرودگاه میلاس قرار گرفته است . مشتمل بر 256 اتاق کلاسیک و فامیلی روم است که بعضی از اتاق ها چشم انداز دریا ، باغ و استخر را دارند . امکانات کلی اتاق ها ،تلویزیون، مینی بار و اینترنت بی سیم رایگان است. از امکانات تفریحی این هتل می توان به استخر روباز ، استخر سرپوشیده ، سالن بدنسازی، خدمات مرکز آبگرم اشاره کرد .صبحانه ، ناهار و شام بصورت بوفه و 24 ساعته می باشد . دارای 2 استخر با آب دریا و 17 اتاق مخصوص فعالیت های ورزشی درمانی می باشد. برای استخرهای سرپوشیده نیز بالکنی تمام شیشه ای در نظر گرفته شده که منظره ای زیبا از باغات اطراف هتل دارد.

 

غذا و نوشیدنی

رستوران و کافه های هتل دارای غذا و نوشیدنی های محلی و بین المللی می باشند. تمامی وعده ها به صورت بوفه سرو می شوند و همچنین رستوران های سفارشی با غذاهای ایتالیایی، دریایی و محلی موجود می باشند. کافه ی استخر سرویس 24 ساعته دارد.

 

ورزش و سرگرمی

امکانات هتل شامل 2 استخر، یک استخر آب گرم سرپوشیده ، 2 استخر کودک، سرسره آبی و بخش کودکان می باشد.

در کنار استخر کافه، صندلی آفتابگیر و چتر آفتابی موجود است. مهمان ها می توانند در کلاس ایروبیک شرکت کنند و یا از باشگاه استفاده کنند. 

مرکز آبگرم الهام گرفته از شرق دور، دارای ماساژ های متنوع و زیبایی درمانی می باشد. (اضافه بها)

بازی های آبی شامل: اسکی روی آب، جت اسکی، غواصی، موج سواری، قایقرانی و موزسواری می باشند. (اضافه بها)

ورزش ها شامل: تنیس، تنیس روی میز، استخر / اسنوکر، بسکتبال، والیبال و والیبالی ساحلی می باشند. همچنین برنامه های سرگرمی برای کودکان و بزرگسالال اجرا می شود و در کنار ساحل نیز صندلی آفتابگیر و چتر آفتابی موجود می باشند.

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل