هتل ریتریت پالم دبی ام گالری بای سوفیتل دبی

 
  • هتل ریتریت پالم دبی ام گالری بای سوفیتل دبی
 
 
 
 

هتل ریتریت پالم دبی ام گالری بای سوفیتل دبی (The Retreat Palm Dubai MGallery by Sofitel) ، در ساحل واقع شده می باشد. این هتل اولین مرکز سلامتی امارات را  دارد که خدمات همه جانبه و تجربه ای تکرار نشدنی را برای میهمانان ارائه می کنند. این هتل 4 ستاره استراحتگاه راحتی می باشد که در شرق جمیرا واقع شده است. در مرکز سلامتی این هتل به فلسفه سلامتی ذهن، بدن و روح رسیدگی می شود. اولین مرکز سلامتی امارات مرکز سلامت رایا ( (Rayyaمی باشد.

هتل ریتریت پالم دبی مک گالری بای سوفیتل دارای 255 اتاق و سوئیت می باشد که با امکاناتی که در این هتل ها وجود دارد این اقامتگاه ها را به یکی از آرام و راحت ترین هتل ها تبدیل کرده است. مبلمان اتاق ها از چوب و سنگ های اصیل و گران قیمت ساخته شده اند. تمامی اتاق ها و سوئیت ها چشم انداز زیبا و حیرت انگیزی را از خلیج فارس، پالم جمیرا و برج خلیفه را دارند. از امکاناتی که این هتل ارائه می دهد می توان به سیستم تهویه هوا، تلویزیون LCD، چای/قهوه ساز، مینی بار، چراغ خواب، حمام های شخصی و سیستم های پیشرفته تلویزیونی اشاره کرد.

مرکز سلامتی رایا برای سلامتی جامع و ارائه خدمات ارگانیک ساخته شده است. در این مرکز سلامتی خدماتی از قبیل  جوانسازی و محیطی برای آرامش وجود دارد. مرکز سلامتی رایا 360 روش درمانی متفاوت برای رساندن به سلامتی کامل بدن، ذهن و روح میهمانان را ارائه می کند. پکیج های متفاوت با روش های درمانی متنوع در این مرکز آبگرم برای میهمانان ارائه می شود. در این مرکز آبگرم مربیان بهداشت، تغذیه و روانشناس برای کمک به میهمانان مشغول به کار هستند.

هتل ریتریت پالم دبی مک گالری بای سوفیتل دارای 4 رستوران متفاوت می باشد که غذا های بین المللی، محلی ، ارگانیک و سالم را برای میهمانان سرو می کنند. در این رستوران ایستگاه بار بکیو نیز وجود داردکه کباب های تازه و خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نماید. همچنین میهمانان می توانند غذا های شرقی را نیز در این رستوران میل نمایند. کافه واقع شده در کنار استخر و کابان ها، آبمیوه های تازه و ارگانیک و همچنین شیرینی های خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نمایند.

فاصله هتل از دبی مارینا 10 دقیق، از برج خلیف و دبی مال 20 دقیقه، و تا فرودگاه بین المللی 25 کیلومتر می باشد.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / ساحل / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ رایگان / کافه